kanser olabilir miyim?

hülyakur

Yeni Üye
Üye
kanser olabilir miyim?
arkadaşlar lütfen yardım. Bugün ayna karşısında meme kontrolu yaptım sol meme daha küçük sağ tarafm büyük ama gözle görülecek kadar büyük. Korkuyorum açıkçasi.

Butun kadinlarin biri digerine oranla kucuktur.. korkulacak bisi degil benimde sol taraf gozle gorulcek derecede kucuk ve icinde kitle halinde yuvarlak var dr gittim merak edilcek bisi yok dedi.. sende git icin rahat etsin en azindan

canim insanoglun hep sol tarafindaki organlar daha kucuktur sag tarafdakiler daha buyuktur.Mesala aynada gozlerine bak soldaki daha kucuktur ayaklar eller ve gogus. Eline bir kitle veya sertlik geldise bu sut bezlerinde olabilir.Kendini Banyoda sabunlu iken kontrol edmeni tavsiye ederim.Her kadin yilda bir kez meme ve rahim muayanesi icin doktora gitmesi lazim.Sen yinede bir doktora gozuk icin rahat olsun..Inslh onemli bisi yoktur ..

ben daha bugun gördüm tv de bu konular konusuluodu. bence sen hem içini rahat ettirmek için hemde bişey varmı yokmu diye kesin ama kesinn git derim. sağlığı ihmal etme cnm. adı üstünde sağlık baska bişeye benzemez snuçta....

Geri