1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kantaron yağını nasıl süreceğiz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Annemin dizleri çok ağrıyor ve bir komşumuz kantaroın yağının iyi geldiğini duymuş ama kullanımı konusunda fazla bilgisi yokmuş.Biz bu yağı aldık ama yardımcı olurmusunuz herhangi birşeyle karıştırmak gerekiyor mu yoksa öyle mi süreceğiz ?
    kirmizi-kantaron-yagi-nasil-yapilir.jpg

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 9 Aralık 2016
  2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    1.646
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Kantaron yağı 1/10 oranında ardıç ya da kekik yağı (veya her ikisi de) eklenerek kullanılır. Ağrılı bölgeye bu yağ ile masaj yapılır. Kısa süre içinde ağrılarınızın hafiflediğini göreceksiniz. Değişik bitki kürlerinin yanı sıra, bu masajla hastalığınızı tamamen tedavi etme şansına sahipsiniz.

kantaron yağını nasıl süreceğiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kantaron Yağini Faydalari

Kantaron Yağini Faydalari

sarı kantaron yağının faydaları sarı kantaron yağı faydaları yağının cilde yağı HÜCRE YENILEYICI KANTORON YAĞı Antiseptik, kanama durdurucu, yara ve yanık iyileştirici, iltihap önleyici bu mucizevi yağ, daha bir çok şifa özelliğini bünyesinde barındırıyor. Hem haricen, hem de içilerek hastalıkların tedavisinde kullanılıyor. Hücre yenileyici niteliği sebebiyle, özellikle yara ve...
  2. Kantaron yağı başlıbaşına bir mucize

Kantaron yağı başlıbaşına bir mucize

kırmızı kantaron yağı kırmızı kantaron yağının faydaları hodan yağının cilde faydaları yağı cilde Kantaron yağı başlıbaşına bir mucize bana göre cilt lekelerine sivilce izlerine bana mısın demiyor :ehi: gece yatmadan evvel temizlediginiz cildinize masaj şeklinde uygulayabilirsiniz o şekilde yatabilirsiniz bi sakıncası yok yalnız her gece uygulamayın 2günde 3 günde bir falan uygulamanız daha...
  3. Kantaron yağı nelere iyi gelir?

Kantaron yağı nelere iyi gelir?

kantaron yağı nedir,kantorun yağının faydaları,kantaron yağının yararları,kantaron nelere iyi gelir,kantaron yağı ile şifalı kürler hakkında bilgiler İlk yardım durumlarında kullanılan bu yağ, hücre yenilenmesi sağladığı için açık yaraların, iltihapların ve mikropların tedavisinde etkili bir silahtır. İçeriğindeki vitaminlerin de etkisi ile eski yaraları kapatır ve yerine sağlıklı...
  4. Kantaron yağının zararları varmıdır?

Kantaron yağının zararları varmıdır?

kantaron yaı nedir,kantaron yağı ne için kullanılır,kantaron yağı neye iyi gelir,kantaron yağı hakkında bilgiler İçeriğinde A vitamini, C vitamini ve çeşitli mineraller bulunan kantaron bitkisinden yapılmaktadır. Kantaron yağı, vücudunuzda oluşan yaraların tedavisi için kullanılmaktadır. İlk yardım durumlarında kullanılan bu yağ, hücre yenilenmesi sağladığı için açık yaraların, iltihapların...
  5. Kantaron yağı kullananlar ve çatlaklara veda edenler buraya lütfen

Kantaron yağı kullananlar ve çatlaklara veda edenler buraya lütfen

Kantaron nelere iyi gelir kantaron çayı ve kantaron yağı nasıl hazırlanır burada Kantoron Kantaron diğer adı ile kulananlardan buradan yorum almak istiyoruz. Özellikle araştırmalarımızda ve kendi evimizde kullandığımız basit yaralanmalardaki çizik başarısını görünce bu konuyu açmaya karar verdik. Kantaron öncelikle ne işe yarar hemen sizlere onunla başlamak istiyorum. KANTORON BİTKİSİ NEDİR...

Sayfayı Paylaş