1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.153
    Ödül Puanları:
    113

Kanun şehitlerin anne ve babalarına aylık bağlanmasına ilişkin şartlar

Konu, 'Yeni Ssk Yasaları' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

şehit aylığı Kanun şehitlerin anne ve babalarına aylık bağlanmasına ilişkin şartlarda herhangi bir değişiklik getiriyor mu?

Emekli Sandığı Kanunundaki şehit anne ve babalarına aylık bağlama koşulları aynen korunduğundan herhangi bir değişiklik söz konusu değildir.

Kanun şehitlerin anne ve babalarına aylık bağlanmasına ilişkin şartlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Yasaya göre sigortalının anne ve babasına hangi şartlarla...

Yeni Yasaya göre sigortalının anne ve babasına hangi şartlarla...

sigortalinin anne ve babasi sigortalı anne baba baba sigorta ssk üstüne alma babayı sigortalı yapmak Yeni Yasaya göre sigortalının anne ve babasına hangi şartlarla ölüm aylığı bağlanacaktır? Bir hak kaybı söz konusu mu? Yeni düzenleme ile ölen sigortalıdan dolayı ana ve babalara aylık bağlanması için eş ve çocuklardan artan hisse bulunması, her türlü gelirlerinin asgari ücretin net tutarından...
  2. Özürlü sigortalılara yaşlılık aylığı bağlanmasının şartları ağırlaştırılmakta mıdır?

Özürlü sigortalılara yaşlılık aylığı bağlanmasının şartları ağırlaştırılmakta mıdır?

yaşlılık ve özürlülük aylığı Özürlü sigortalılara yaşlılık aylığı bağlanmasının şartları ağırlaştırılmakta mıdır? Özürlü sigortalılara yaşlılık aylığı bağlanmasının şartlarının ağırlaştırılmasının söz konusu olmayıp kolaylaştırılmaktadır. 506 sayılı Kanunun 60 ıncı maddesine göre birinci derece sakatlığı olanlar 15 yıl sigortalılık süresi 3600 gün, ikinci derece sakatlığı olanlar 18 yıl...
  3. anne ve babalardan kısacık mesajlarr

anne ve babalardan kısacık mesajlarr

3 gün boyunca eve uğramamam sonucunda annem tarafindan yollanan sms: “Dünyadan, kayıp uzay aracina! kayıp uzay aracı, nerdesin?” * - Anne benim param bitti, babama çaktırmadan para yollar mısın bana? - Annen banyoda, daha dün para yolladım, baban. * “Oğlumu kaybettim, hükümsüzdür.” imza çok mühim, “annen” degil “annesi”… * Bir arkadaşım eski telefon kartını annesine vermiştir ve bundan...
  4. anne ve babanın farkı:)

anne ve babanın farkı:)

Sevgili melekler işte anneler ve babaların gerçekten nasıl davrandıklarını gösteren bir kaç fotoğraf eklemek istiyorum sizlere. Bakalım anneler ve babalar arasındaki farklar nelermiş ::D:D
  5. Anne ve Babalara 13 ÖĞÜT

Anne ve Babalara 13 ÖĞÜT

İngiltere’nin Londra şehrindeki “Guy’s Hospital” hastanesinde çocuk psikiyatrisi servisinde yatmakta olan Kevin Hickey (15) adlı bir çocuk doktorlara göre anne ve babasının kendisini eğitememeleri sonucu bunalım geçirerek hastaneye düşmüştü. Yapılan zeka ve kültür testleri Kevin’in aslında son derece aklı başında bir çocuk olduğunu ortaya koyuyordu. Kevin bir gün hasta yatağında kağıdı kalemi...

Sayfayı Paylaş