Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Kapı modelleri 2010

Konu, 'Tatlı Evim' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Kapı modelleri 2010 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kapı Süsleri

Kapı Süsleri

kapı süslemeleri mutfak kapı süsleri kızlar bu kapı süsleri çok şirin bakın bakalım hangisini beğenceksiniz:) buyrun Lütfen örgüden yapılmışlara daha bi dikkatli bakın kızlar yıkayın kullanın eskiyene kadar kullanın evladınıza eşinize dostunuza arkadaşlarınıza verin. Özellikle pazarlarda el işlerini yaparak satıp para kazanmak isteyen kadınlara yardım için mutlaka ama mutlaka alın....
  2. Kap modelleri 2011

Kap modelleri 2011

kap modelleri 2011 kap modelleri 2011 yaz kayra kap modelleri, 2011, yaz, armine, armine kap modelleri, yeni sezon trendleri burada arkadaşlar. Tesettürlü Melek'lerimiz için, yılın kap modellerini, Armine markası adı altında, bu yazımızda paylaşıyoruz Melek'ler.
  3. Kapı paspas modelleri

Kapı paspas modelleri

Paspas modelleri Hayvan desenli kapı paspasları Bir insanın süslü olduğu herşeyinden anlaşılabilir.; giyiminden, evinden, takılarından.... Hatta evinin dışından bile anlaşılabilir. Mesela benim komşularımın çoğu çok süslü. Herkesin kapısında kapı süsleri, incik boncuklar, kurdelalar var. Paspasları da birbirinden güzel. Sizinde ruhunuzda kokoşluk varsa, kapınızın önüne yansıtmak için bu...
  4. Ajanda kapı modeli

Ajanda kapı modeli

Kapı modelleri Ajanda modeli Unutkanlık sorununuz var mı? bilmiyorum ama benim gerçekten çok var. Bir çok şeyi unutuyorum. Zihin yorgunluğu sanırım. Bu ajanda kapıda benim gibi unutkan melekler için. 7 gün için 7 hahta ayrılmış. Kara tahtagib itebeşirle yazıp silgiyle siliyoruz. Her hafta o hafta yapılacakalrı gün gün yazıyoruz. Sonra silip yeni haftaya geçiyoruz.
  5. Yaratıcı sürgülü kapı modeli

Yaratıcı sürgülü kapı modeli

Kapı modelleri Sürgülü kapı modelleri Özellikle dar mekanlarda yer kazanımı için kullanışıoan sürgülü kapı modellerinde de yaratıcılık konuşturan tasarımcılar bu basit mekanızmalı kapıda kapı tokmağı da bulunmuyor. Kilit te bulunmayan kapı bu özelliği ile dejavantaj sağlıyor.

Sayfayı Paylaş