Etiketler:
  1. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0

Kapı paspas modelleri

Konu, 'Ev Dekorasyon Önerileri' kısmında tesadüf tarafından paylaşıldı.

Paspas modelleri Hayvan desenli kapı paspasları

Bir insanın süslü olduğu herşeyinden anlaşılabilir.; giyiminden, evinden, takılarından.... Hatta evinin dışından bile anlaşılabilir. Mesela benim komşularımın çoğu çok süslü. Herkesin kapısında kapı süsleri, incik boncuklar, kurdelalar var. Paspasları da birbirinden güzel. Sizinde ruhunuzda kokoşluk varsa, kapınızın önüne yansıtmak için bu kapı paspaslarına bir göz atın meleklerim.

Bunlara resmen bayıldım. Çok güzeller.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 15 Mayıs 2012
  2. LaViNYaM

LaViNYaM >>>ιкιz αηηєѕι<<< Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    824
    Ödül Puanları:
    113
    ayy çok şirinler emeğine sağlık cnmm

3. tesadüf

tesadüf Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.945
    Ödül Puanları:
    0
    bende çok beğendim özellikle son üçüne bayıldım:)

Kapı paspas modelleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. çiçekli paspas modelleri

çiçekli paspas modelleri

paspas modelleri paspaslar paspas modellerı paspasmodelleri çiçekli modelleri bu paspaslar bence harika sanki evin içinde çiçek açmış gibi ne dersiniz...
  2. Kapı Süsleri

Kapı Süsleri

kapı süslemeleri mutfak kapı süsleri kızlar bu kapı süsleri çok şirin bakın bakalım hangisini beğenceksiniz:) buyrun Lütfen örgüden yapılmışlara daha bi dikkatli bakın kızlar yıkayın kullanın eskiyene kadar kullanın evladınıza eşinize dostunuza arkadaşlarınıza verin. Özellikle pazarlarda el işlerini yaparak satıp para kazanmak isteyen kadınlara yardım için mutlaka ama mutlaka alın....
  3. Değişik paspas modelleri

Değişik paspas modelleri

paspas modelleri, örgü, kumaş, sakallı ip, 2011 modelleri burada arkadaşlar. Eminiz ki bu paspasları çok beğeneceksiniz Melek'ler. Çünkü gerçektençok şık ve değişik paspas modelleri bunlar:)
  4. Eğlenceli kapı paspasları

Eğlenceli kapı paspasları

Kapı paspas modelleri Paspas desenleri Evimizin içini dekore ettiysek sıra kapımızın önüne geldi. Şu sıralar muzur tasarımlar çok moda. Bende bu kapı paspaslarını biraz muzur ama eğlenceli buldum. Özellikle sadece evliler yazan paspası :) Paspas moda show başlasın:)
  5. Çiçekli kapı önü süsleri ve paspas modelleri

Çiçekli kapı önü süsleri ve paspas modelleri

Son zamanlar da eminim ki sizin de dikkatini çeken çiçekli paspas modelleri, bayanlar arasın da oldukça yaygınlaşmaya başlayarak kapı önü süsleri arasın da hızla yerini almaya devam ediyor. Evinizin iç dekorasyonunuza verdiğiniz önemi daha ilk girişten yansıtan kapı önü süsleri, çiçekli kapı süsü ve çiçekli paspas modelleri ile estetik olarak yansıtabilirsiniz. Düz kapı önü paspas modelleri...

Sayfayı Paylaş