Kapına Gelsem..Sever misin O Zaman .

AYTASI

Aktif Üye
Üye

.

O sendin..Göze baktığımız zamanlar işte o zamanları hatırla....Sen bir göz yaşımı bile akıtmazdın... bende senin asla... ağlamamıza izin vermezdik...Şimdi ya şimdi noldu bebeğim...Noldu o aşkla dolu yıllarımız noldu o paylaştığımız yıllarımız...Şimdi bebeğim şimdi noldu o yıllarımız....Özledim senle geçirdiğim günleri....Özledim o senli yıllara beraber gülüp beraber ağladığımız yıllar noldu o günlere gülüm noldu!!!! HERŞEYE İNAT​

bengeldimmmmsm1.jpg
Ben şu an seni burda düşünüyorken senin naptığını da düşünüyorum...Acaba gülüyor musun ağlıyor musun aşkımız için... Ben seni hala bekliyorum o gittiğin günden beri umudum kesilmedi....Seni hala bekleyip hala senin için ağlıyorum....Hala o bana bakıp ışıl ışıl parlayan gözlerini unutamıyorum...Bana sanki bana... bütün şarkılar beni anlatıyor
gibi geliyor....Anlamıyorum...
AMA BAK İŞTE...​

stmbiraztozluwc6.jpg

ŞİMDİYSE Senin gittiğin günü hatırlatıp beni ağlatıyorlar....Ben şuan burda senin belkide anlayamayacağın kadar çok
özlüyorum...Özlemek, özlemek öyle bişey ki sen bu özlemi KENDİ içinde asla yitirme gülüm....Ben senin için yitirmeyeceğim...Seni hala seveceğim senli geçen o yılları düşünüp hala seni seveceğim....
VE BAK YİNE​

ellerimizikbc5.jpg

O kadar kolay değil birini sevip bırakıp diğerine bakmak...Eğer gerçekten sevdiysen onun için ölmeye gerçekten katlanırsın...Öyle yalandan "Senin için ölürüm" demezsinn gerçeği söylersin...Ben bu evde yalnız sensizliğe katlanıyorum sen orda mutluyken...Ben seni sevdim... senin beni sevdiğinden fazla emin değilim ama....​

birbilsenneleryazdmkt6.jpg

Ama ben bu evde seni hala bekliyorum...Her taraf darma dağınık seni düşünüyorum....Uyuyamıyorum....Kimseyle... belkide zor anlaşıyorum...Herkese sörf yapıp gülüyorum..​

ayrlkcopyfu2.jpg

Onların karşısında ağlayamıyorum...Çünkü onlarda bana seni hatırlatıyorlar...O senle geçen yıllarımızı anlatıyorlar...Evdeki
tüm eşyalar soruyorlar "Nerde o!!!" kendimi ağlamamak için zor tutuyorum..O anı anLatamam ki....Elim ayağım titriyor gözlerimden yaşlar geliyor.....Bi köşeye sığınıp ışıkları kapatıp öyle oturuyorum....Ne kadar acı olduğunu biliyor musun ki....Hiç benim yaşadıklarımı yaşadın mı ki...O gittiğin anı hiç düşünüp "Acaba bu insan beni nasıl unutur" demedin kii..​

dndmdndmma4.jpg

Ben bu hayatı anlamıyorum acaba nasıl birşey.....Hayat,aslında bize verilen bi imtaan...Ama insanlar bu imtaanı
geçemiyorlar....Hayat artık sen gittiğinden beri bana çok zor geliyor bunu benden anlatmamı isteme anlatamam kiii..... Bu hayatı kimse anlatamaz....Nasıl geldik bu dünyaya,Cennet nasıl bi yer...Herşeyi merak ederiz..Belkide bunun için ölmek isteriz...Ama gülüm ben yalnız ölmeye razı değilim ya senle ya hiç...Herkes cenneti görmek ister ama kimse ölmek
istemez...Eğer senle ölüceksem her türlü ölüme razıyım...Sen yanımda yok ken ben nefes alamam.....Tamam sana ASLA yalan söylemem ama inan ki sensiz geçen bir saniyem bile ne kadar zor anlatamam... Ama ben herşeye rağmen Seni çok seviyorum sen beni sevmesen bile....​

alinti​

Geri