kaplıca otel

sevgimmmm

Yeni Üye
Üye
kaplıca otel
canlarım kaplıca otelleri arıyorum.hijyeni en iyi olanını bileniniz varmı?otellerin fitatları hakkındada bilgilendirirseniz seviniri:)

Biz 15 tatilde Çiftehan Çelikhan termal otele gittik genel anlamda çok lüks bir otel değil ama gidilmeyecek kadar kötüde değil. Suyu hoşuma gitti ben çok fazla sıcağa gelemiyorum o yüzden sıcak suda çok fazla kalma şansım olmadı kaldığımız günler içinde havuzdan ve hamamdan faydalandık cildimde inanılmaz olumlu değişiklikler oldu. Başka bir termal otel bilmiyorum tek gittiğim kaplıca oteli burası ama başka biryer olsa karşılaştırma yapardım. Biz eşimle memnun kaldık aile oteli diyebilirim. Fiyatlarda sanırım şu dönemlerde 135 ytl civarında ve yarım pansiyon zaten kış günleri kısa olduğu için yarım pansiyon bize fazlasıyla yetti 4 çayları var ücretsiz ve special ürünler ikram ediyorlar acıktığınızda onlardan faydalanabiliyorsunuz.. Kahvaltı ve akşam yemeği ücretsiz. İçeçekler ücretli ama yurdum insanında çare tükenmez eşimle dışardan daha uygun fiyatlara içecek ve aburcubur ne varsa soktuk odaya hahaha

Çok güzel yerler gitmen gerek bence de sağlık açısından da çok faydalı oluyor

Geri