Kaprislim İYİ Kİ DOĞDUN

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Kaprislim İYİ Kİ DOĞDUN
peluş ayı
cANIM BENİM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN NİCE SENELERE..iYİKİ DOĞDUN:DsENİ ÇOOK SEVİYORUMM KAPRSİLİ ARKADAŞIM BENİM=)

bebek018xk.gif

birthdcakesn2ba5.gif

geburtstag3054iwyd9lh5.gif

6876SevgiliyeHediye.jpg

2b9e9zd6r0483.jpg

retro-usb-mic.jpg

Bizrr bol bol müzik çal:D

Meçhuluummm canımmm arkadaşımm benimmm :eek:yy:Benii düşünüpp böyle bir konu açtığın için teşekkür ederimmm bu aldığım en iyi hediyelerden biri canımsınn biricik arkadaşım benimmm :kiss:

donkey.gif

raven.jpg

Bu sana hediyem :)

dogum_gunu_pasta.jpg

Bu da pastan :)

Yeni-Kirmizi-Papyonlu-Pelus-Ayi__18077248_0.jpg

Bu da minik hediyem :)

Meçhuluummm canımmm arkadaşımm benimmm :eek:yy:Benii düşünüpp böyle bir konu açtığın için teşekkür ederimmm bu aldığım en iyi hediyelerden biri canımsınn biricik arkadaşım benimmm :kiss:

Sensin canım benim:asskim:sen hep aklımda olanlardansın bunu iyi bil:)Rica ederim takrar doğum günün kutluyor öpüyorum yanakalrındna canım benim.Nice senelere...canım benim:asskim:

Hayalcimmm canım benim yaa çok teşekkür ederim hediyeleri almış kadar oldumm çok duygulandırdınız benii hatırlanmak çok güzel birşey :) İyiki bu sitedeyim ve sizin gibi arkadaşlarım var hepinizi çok seviyorum :) Meçhulumm canım benimm sende benim hep aklımda olan arkadaşlarımdan birisinn canım benimm :) :kiss:

Hayalcimmm canım benim yaa çok teşekkür ederim hediyeleri almış kadar oldumm çok duygulandırdınız benii hatırlanmak çok güzel birşey :) İyiki bu sitedeyim ve sizin gibi arkadaşlarım var hepinizi çok seviyorum :) Meçhulumm canım benimm sende benim hep aklımda olan arkadaşlarımdan birisinn canım benimm :) :kiss:
Unutur muyum seni kuzum :kiss:

Doğum günün kutlu olsun canım benim :kiss:
Yeni yaşın sana sağlık ve huzur getirir inşallah.

Doğum günün kutlu olsun canım ömrün boyunca hep mutlu ol sevdiklerinle birlikte nice mutlu yıllara:)

dadlum bidenem iyiki dogdun cicim :askim: seni seviyoruz nice nice mutlu yıllara sevdiklerinle beraber bizimle de :D canım benim evde kaldığın ortaya çıkıyor yaşınla ama olsun :hhh: ben sana bulucam düğününüde yapacaz inşallah :dombili:

ilk hediyem kaprislime birrrrrrrrrrrr KOCAAAA.........:D

BAK HAZIR DAMATLIGIDA GİYMİŞ GEL HE DE VERELİM SENI SENDE KURTUL BİZDE :hhh:

damat2ukhe6.jpg

YAKIŞIKLI DEMİ BEGENDİN AHH SENİ GİDİ SENİ :puhas:

şaka bi yana umarım kızmamışsındır :utan:

gercek hediyem sana neden olsa sanal ortamda tanıştık güsel bi laptop umarım begenırsın :)

nec_lavie_g_hello_kitty-060607.jpg

iştersen siyahda var senın gibi olmasada çok seker

NEC_Hello_Kitty.jpg

48889d1197461701-dogum-gunu-gifleri-iyikidogdunrq0-gif

Geri