Kaprisli'nin Radyo Anıları :D

kaprisli

Yeni Üye
Üye
Kaprisli'nin Radyo Anıları :D
Her insanın başından geçen eğlenceli hüzünlü bir çok anıları vardır. Çalışan insanların başından çok daha fazla değişik olaylar geçer. Çünkü insanlarla hep iletişim halindedirler. İnsanlar çok karmaşık yaratıklardır. Onların olduğu her ortamda mizahla alakalı illaki konuşlar çıkar. İşyerlerimizde veya başka yerlerde birçoğumuz buna şahit olmuştur. Biliyorsunuz ki bende yerel bir radyoda çalışıyordum- ama şuanda ayrıldım :(:( - ve sonuçta insanların ilgi gösterdiği bir yer telefonlarla ben ilgilendiğim için başıma türlü olaylar geliyor ve bunları sizle paylaşmak istedim :D:D:D

Telefon çalar....
-Buyrun radyo ****
- Anaaaaa çatttt (Bu çatttt yüzüme kapanan telefonun sesiii :D:D:D)

-:hmm:

İstek saatindeyim program sunuyorum:dj: ve tekrar bir telefon

- Buyrun radyo ****
- Ben istek isticektim
-evet dinliyorum
-Hande Yener'den romeo
-Kimlere armağan ediyorsunuz
-Mehmet'ten Muhittine :hmm: (yorumsuzzz :D:D:D:D:minik:)
- hımmm peki iyi günler..... :)piha::piha: bu benim telefonu kapattıktan sonraki halim :D)

Bu da başka bir arkadaşın programında başıma gelen bir olay. Arkadaşım show eğlence tarzı bir program yapıyor ve tabi ki doğal olarak eğlenceli kıpır kıpır şarkılar çalıyorr....
Ve yine bir telefon... :D

- Buyrun radyo ****
-Ya kardeşim nasıl şarkılar bunlar fındık topluyoruz içimiz karardı şöyle güzel oyun havaları çalında oynayalım...
- Şarkılar zaten hareketli siz ne istiyorsunuz ki...
- Ya şöyle bi akkuşun gürgenleri çalında oynayalımm ( Bu türküyü bilmeyen varsa bir dinlesin bu olayı neden buraya yazdığımı anlar:D:D:D ) :tik:

Yani böyle arkadaşlar güler misin ağlar mısın :D Aslında radyoda başımdan birçok olay geçti ama şuan da aklıma bunlar geldiği için bunları paylaştım diğerlerini de hatırladığım zaman sizinle paylaşıcam :D

NOT: Bu yazı izinsiz kullanılamaz bana aittir.

Mehmetle Muhittin arasındaki ilişkiyi merak ettim gerçekten :D:D
Günde onlarca insanla telefonda konuşunca eminim baya anın olmuştur en kısa zamanda diğerlerini de paylaş canım:)

İstek saatindeyim program sunuyorum:dj: ve tekrar bir telefon

- Buyrun radyo ****
- Ben istek isticektim
-evet dinliyorum
-Hande Yener'den romeo
-Kimlere armağan ediyorsunuz
-Mehmet'ten Muhittine :hmm: (yorumsuzzz :D:D:D:D:minik:)
- hımmm peki iyi günler..... :)piha::piha: bu benim telefonu kapattıktan sonraki halim :D)

Kız bu olay olduğunda msnede felan görüşüyorduk.Hatırlıyorsundur eminim:DNe gülmüştük ya:DSen hatta bak şimdi çalıcam şarkıyı bide anons etmiştin mehmetten muhittine die ya kopmuştum valla:D:puha:

Muhittin ne iş Mehmet falan vayyyyy anasınıı kaçamak falan yapıyorlardı heralde
Ama fındık toplayanlarda harika yaaa hareketli biişiler çalın sizde
Finduk toplarken kendilerine geleceklerde heralde :puha::puha:

mehmetle muhıttın arasındakı olayı çok merak etdım..ama radyodan istek yaptığına görem aşk vardır...hercai doğru yazmış adam aşkını gizlemiyo....:hhh:

mehmetle muhıttın:D size sesleniyoruz :D
aşkınızı dolu dolu yaşayın sakın çekinmeyin:D canlarııım benim:hhh::hhh:
tşkler paylaşım için çok güzellerdi:D

Geri