1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Kar sözleri en güzel kar mesajları

Konu, 'Güzel Sözler & Mesajlar' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

kar sözleri en güzel kar mesajları karla ilgili güzel sözler kar sözler, kar sözleri, kar mesajları,

İşte size güzelinde güzeli olan hatta en güzeli olan, kar sözleri ve mesajalrı Melek'ler:D:D

Bembeyaz Yağan Kar, Geçmişte nekadar kötü anı varsa hepsini örter… Bize yeni bi gelecek yaratma imkanı sağlar… Hayat yolunuz kar gibi bembeyaz olsun Melek'ler:)

Sizlerin de karla ilgili güzel sözleri yada mesajları var ise bu yazı adı altında paylaşmanızı rica ediyoruz Melek'ler:)

2. İstanbul ve Ankara'lılar, kar görünce sevinen İzmir'lilere görgüsüz diyorsunuz ya, siz yazın Çeşme'de elinizi suya şap şap vurup, kumdan kale yaparken ödeşicez biz sizlerle :))

3. ANKARALIYIZ KARDEŞ

ANKARALIYIZ KARDEŞ Forum Okuru

izmirliye gelsin
    Herhalde hiç çeşmeye kitmedin İzmirli çeşme yi abaratma :d

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

kar yağarsa eğer yeni bir yıl başlar . kar o kadar zariftirki büyük bir cesaret kadar

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

İyisin hossun bir yokussun harbiden baya bi boşsun izmirli seni ;)

6. adem bürçek

adem bürçek Forum Okuru

güvendiğiniz dağlara karlar yaşadığında en güzel çare zirveye çıkıp leyenle kaymaktır o kadar :))))

Kar sözleri en güzel kar mesajları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. en güzel telesekreter mesajları

en güzel telesekreter mesajları

telesekreter mesajları Merhaba!! Biz Jim ve Sonya yiz.. Su anda telefonu açamiyoruz çünkü yapmayi çok sevdigimiz biseyle mesguluz... Sonya nin tarzi yukari asagi, benim tarzim soldan saga ve yavas yavas... Neyse siz mesajinizi birakin, biz disimizi firçalamayi bitirince sizi arariz.. Merhaba.. karim ve ben su an size cevap veremiyoruz.. ama numaranizi birakirsaniz isimiz biter bitmez sizi...
  2. En Güzel Kutlama Mesajları

En Güzel Kutlama Mesajları

hamile tebrik mesajları hamilelik tebrik mesajları doğum yapana doğum yapanlara güzel sözler yapana mesaj dunyada bircok insan vardir, kimi mutlu kimi mutsuz, kimi guluyor kimi agliyor, ama tum guzelliklere ve mutluluklara layik biri var o da su anda bu mesaji okuyor. bu sabah mavi bulutlari avcuna, mutluluklari gonlune, sevgimi usulca kalbine birakiyorum. Gunes her zaman senin icin dogsun,...
  3. En güzel cuma mesajları

En güzel cuma mesajları

cuma mesajları cuma sözleri mesajlari mesajları 2011 mesajı cuma mesajları, günü sözleri, gününe özel sözler, msj, kısa sözleri Günlerin en hayırlısı ve faziletlisi olan mübarek Cuma günü ile ilgili birbirinden güzel sözleri ve mesajları sizlerle paylaşıyorum.Hayırlı Cumalar:) Rabbimiz! Güçsüzlüğümüzü ve Senin isteklerini yerine getirmedeki yeteneksizliğimizi Sana şikayet ediyoruz....
  4. En Güzel Kar Resmi Yarışması

En Güzel Kar Resmi Yarışması

tam kar mevsimini doyasıya yaşadığımız şu günlerde herkes bu kar güzelliklerini ölümsüzleştirmek ister :D:D bizde öyle yapacağız melekler :D:D En Güzel Kar resimlerinizi çekip bana pm yolu ile ulaştırmak olucak kızlar :D:D Resimleri lütfen netten almayın kendi çektiğiniz resimler olucak kızlar resimlerinizi...
  5. Misafirlerimize Karınız İçin En Güzel Sözler 2012

Misafirlerimize Karınız İçin En Güzel Sözler 2012

2012 Karım İçin Sözler 2012 karıma güzel sözler Bir misafirimizin isteği üzerine eşine yollayabileceği güzel sözlerden bazılarını ekliyoruz melekler :) Bir kadına inanmak, ona tapmak, onu hayatin başlangıç noktası, ışığı bellemek… Bu yeniden doğmak değildir de nedir? HONORE DE BALZAC Karıma: hayatimi tatlandıran, içimden su çok hızlı gecen, adeta uçup giden hayati durdurma isteği...

Sayfayı Paylaş