karaca çeyiz seti alıp kullananların yorumları

• Konbuyu başlatan gelin adayı
  • Başlangıç tarihi
G

gelin adayı

Forum Okuru
karaca çeyiz seti alıp kullananların yorumları
çeyiz hazırlığı yapıyorum piyasada farklı markaların çeyiz setleri var ama bana karaca çeyiz seti hem görsel olarak hemde fiyat olarak cazip geldi markada belli zaten kaliteli bir marka aranızda karacanın çeyiz setini alıp kullanan olduysa deneyimlerini benimle paylaşabilirmi kullanıcı yorumlarını sabırsızlıkla bekliyorum buradaki yorumlara göre çeyiz seti markasına karar verecem

ben aldm kahvaltı takımı yemek takmı ve tencere setı cok guzeller kullanıslılar tabı ben msafr geldgnde kullanyorum genel olarak gorsel olarak cok guzel bı havası var gercekten onerırım bence almalsn

Karacanın yemek takımı, tencere ve çaydanlık seti ile birlikte kaşık çatal bıcak takımını kullanıyorum ve gayette memnunum çok güzel desenleri var kaliteside ortada zaten gönül rahatlığı ile alabilirsin;)

Karacanın yemek takımını alalı 15 yıl oldu ve hala ilk günkü gibi bulaşık makinesinde yıkandığı halde yaldızlarıda diğer markalardaki gibi soyulmadı

Ben karacadan çeyiz seti aldım her şey tamam setinden çok memnunum bu işi karaca hakkıyla yapabilen tek marka özellikle yemek takımı ve tencerede...

Geri