Etiketler:
  1. Stilİstanbul

Stilİstanbul Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0

Karaca

Konu, 'Popüler Markalar Hakkında' kısmında Stilİstanbul tarafından paylaşıldı.

karaca ayakkabı modelleri Karaca giyim denince hep aklıma gelen çalışan bayanların giyindigi klasik takımlar gellirdi .Fakat karaca giyim son birkaç yıldır oldukca kadınsı ve feminen tasarımlar sunuyor .
    Hem çalışan bayan hemde kadınsı görünmekten hoşlanana melekler için tavsiye edebileceğim markalar arasında yer alıyor..

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>
    < Konu Resmi..>

< Konu Resmi..>

2. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    0
    hoşlarmış :)

3. $ul€

$ul€ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    407
    Ödül Puanları:
    0
  4. ceylinmaraş

ceylinmaraş Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
  5. tuqqce

tuqqce Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    399
    Ödül Puanları:
    83
  6. Dişeps

Dişeps Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    çok hoşlar

7. _BaLıM_

_BaLıM_ Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    3
    Ödül Puanları:
    0
  8. tuğba88

tuğba88 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    < Konu Resmi..>
    allahcım nasip eder de iş hayatına başlarsam alem bundan :)

Karaca konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Işın Karaca biyografisi

Işın Karaca biyografisi

Mart 1973 tarihinde Londra'da doğan Işın Karaca, ilk günden olmasa bile çocukluğundan bu yana şarkı söylüyor. Öğrencilik yıllarında başladığı müzikal çalışmalarına, Londra IV King Edward Okulu İngiliz Dili ve Edebiyatı, Tiyatro bölümünde okurken de devam etti. Müzik onun hayatında hep vardı, ama hayatının seyrini tek bir gecede değiştirebileceğini kendisi bile tahmin etmemişti. Kıbrıs'ta...
  2. ısın karaca

ısın karaca

7 Mart 1973 tarihinde Londra'da dogan Isin Karaca, ilk g?nden olmasa bile ?ocuklugundan bu yana sarki s?yl?yor. ?grencilik yillarinda basladigi m?zikal ?alismalarina, Londra IV King Edward Okulu Ingiliz Dili ve Edebiyati, Tiyatro b?l?m?nde okurken de devam etti. M?zik onun hayatinda hep vardi, ama hayatinin seyrini tek bir gecede degistirebilecegini kendisi bile tahmin etmemisti. Kibris'ta...
  3. Cem Karaca - Şafınaz

Cem Karaca - Şafınaz

gün doğmadan uyandı kapıcı kasım arandıda yaktı ilk bafrasını sonra kalktı kaloriferi dışarıda yaman bir ayaz vardı asiye karışı, kızı safınaz uyuyorlardı sessiz, upuzun dün bütün gün on numarada çamaşırdaydılar ellerin kırını yüğmaktan yorgun yeni bir gün diye düşünmedi kı değişik ne olacaktı kı onca daire onca merdiven ekmek al, bakkala git, çöp dok çöp. yaktı ocağı çayı...
  4. Cem Karaca - Ölüm

Cem Karaca - Ölüm

ölüm bana sırıtarak gel ölümü op nâ��olur yüzünde,o tanıdık riyakarlık çünkü nice dost dediklerim, sarılıp öptüklerim, süratlarında aynı eda ve sahtekarlık elbette haksın,haktan gelirsin kimi gördük ki,dünyaya kazık kakmış da kalmış heykelin bile dikilse sen öldükten sonra bakarsın tepene kuşlar kakalmış cahar atıp ses oynaşamı gene yenersin beni ölüm bana gülerek gel ölümü op...
  5. Cem Karaca - Hikaye

Cem Karaca - Hikaye

senin dudakların pembe ellerin beyaz al tüt ellerimi bebek tüt biraz. benim doğduğum köylerde ceviz ağaçları yoktu. ben bu yüzden serinliğe hasretim oksa biraz. benim doğduğum köylerde buğday tarlaları yoktu. dağıt saçlarını bebek. savur biraz. benim doğduğum köylerde simal rüzgarları eserdi. ve bu yüzden dudaklarım çatlaktır öp biraz. benim doğduğum köyleri akşamları...

Sayfayı Paylaş