Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Karacaoğlan - Aman Tanrım Bana Yarim

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Aman tanrım bana yarim gücenmiş Beni görse yoldan çıkar yan gider
    Gönül suyu gözlerimden akıyor
    Ah ettikçe yüreğimden kan gider

Cesedimi göz yaşıyla yusunlar
    Mezarımı yol üstüne koşunlar
    Gelen geçen garip ölmüş desinler
    Dünya bir yol geda gider han gider

Ecel eli ömür ipin düğümler
    Kıyamettir bana bugün düğünler
    Karacaoğlan döğüş günü bugünler
    Kirpikler var gönül ile ceng eder

Karacaoğlan - Aman Tanrım Bana Yarim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karacaoğlan - Benim Yarim Gelişinden Bellidir

Karacaoğlan - Benim Yarim Gelişinden Bellidir

Benim yarim gelişinden bellidir Ak elleri deste deste güllüdür İbrişim kuşaklı ince bellidir İnce bellerini sar dedi bana Gel gel aman gelişine Gül gül aman gülüşüne hayran olayım Gel gel aman gelişine Gül gül aman gülüşüne kurban olayım Mestine de deli gönül mestine Aşık olan gül gönderir dostuna İpek mendilini attı üstüme Terlersen sevdiğim sil dedi bana Gel gel aman gelişine Gül gül aman...
  2. Karacaoğlan - Bana Kara Diyen Dilber

Karacaoğlan - Bana Kara Diyen Dilber

Bana kara diyen dilber Kaşların kara değil mi Yüzünü güldüren gelin Gözlerin kara değil mi Beni kara diye yerme Mevlam yaratmış hor görme Ela göze siyah sürme Çekilir kara değil mi Her yoldan gelir geçerler Aktan karayı seçerler Ağalar beyler içerler Kahve de kara değil mi Karac'oğlan der maşallah Birgün görünür inşallah Kara donludur Beytullah Örtüsü kara değil mi
  3. bana yardım edin

bana yardım edin

DRUM PROJESİ KAPSAMINDA, SORTİE'DE ÖNCEKİ AKŞAM YAŞAR SAHNEYE ÇIKTI. Müziğin birleştirici gücünü kullanarak, farklı kültürleri ortak bir noktada buluşturmayı amaçlayan Drum projesi, etkinliklerine bu yaz 'Drum Live Sortie' konserleriyle devam ediyor. Proje kapsamında, Sortie'de önceki akşam Yaşar sahne aldı. Alkışlar eşliğinde sahneye çıkan Yaşar, 'Dün akşam maçı seyrederken çok üzüldüm ama...
  4. bana acil yardım!!!

bana acil yardım!!!

bn aycan 16 yaşındayım.bi sorunum var.biriyle çıkıyorum.onu çok seviyorum uzun zaman oldu ilişkimiz hala devam ediyor.geçen gün konuşurken dine geldi konu.bn müslümnım.açık olsamda ibadet ediyorum ama o ateistmiş.bn şok oldum.ailem sevgilimi tanıyolar ama ateist olduğunu bilmiyolar ve öğrenirlerse kötü olur.napıcam ben.onu deli gibi seviyorum ama çok farklıyızz.ondan ayrılmalımıyım sizce?bu...
  5. LÜTFEN bana YARDIM.........

LÜTFEN bana YARDIM.........

MERHABA ben aranıza yeni katıldım.4 senelik evliyim ve bebeğim yok her ay sonu bir hüsran karşılıyor benii.. çok bebek istiyorum Allahım biliyor. bu ay çok ümitliyim adetime 5 gün var ama adet olacağıma dair hiç bir belirtim yok daha önceleri kasılarımda ağrı göğüslermde büyüme ve ağrı bu ay hiç bşey yok sadece göğüs uçlarımda sızlama var bide çok uykum acaba olabilir mi .... test yapmak için...

Sayfayı Paylaş