Karadayı 89. bölümde çalan -Orhan Gencebay Hor Görme Garibi şarkısı

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Karadayı 89. bölümde çalan -Orhan Gencebay Hor Görme Garibi şarkısı
karadayı 89. bölüm hor görme garibi şarkısı,hor görme garibi şarkı sözleri,karadayı 89. bölüm orhan gencebay şarkısı,karadayı 89. bölüm hor görme garibi orhan gencebay dinle < Konu Resmi..>

Nerde boynu bükük bir garip görsen
Hor görme kim bilir ne derdi vardır
O garip halinde ne sırlar gizli
Onu bu hallere bir koyan vardır
Belki benim gibi sevdiği vardır
Ümitsiz bir aşkın garibi oldum

Aradım hatayı kendimde buldum Ne söylesem gönül dinlemez
Deli gibi seven yine ben oldum
Ne söylesem gönül dinlemez
Delice seven yine ben oldum
Nice ümit dolu hayat yolunda
Yolunu kaybeden garip ne yapsın
Her şey Hak’tan ama zulmetmek kuldan
Gönül bir zalimi sevdi ne yapsın
Gönlüm bir zalimi sevdi ne yapsın
Madem yaşamaya geldik dünyaya
Benim de her şeyde bir hakkım vardır
Sevmiyorsan hor görme bari
Benim de senin gibi Allah’ım vardır
Benim de senin gibi Allah’ım vardır

Karadayı Son Bölümde Nazif Kara Hangi Şiiri Okudu? hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Karadayı 100. bölümde Savcı Turgut Mahire yardım elini uzattı Karadayı 100. bölümde Savcı Turgut Mahire yardım elini uzattı
49598 Karadayı dizsisi bu hafta 100. bölümü ile dalya dedi ve Karadayı son bölüm izleyicileri ekran başına topladı. Öyle ki “Karadayı son bölüm” ifadesi Google aramalarında trende girdi. Peki dün akşamki (2 Mart) bölümde...
Karadayı 0
Karadayı 99. bölümde İlknur Seyisle evlendi Karadayı 99. bölümde İlknur Seyisle evlendi
karadayı 99. bölümde neler oldu,karadayı 99. bölümde ilknur seyisle evleniyor,karadayı 99. bölüm özeti,karadayı 99. bölüm konusu,karadayı 99. bölüm fragmanı izle 49179 Karadayı son bölüm mahkeme sahnesi ile geceye...
Karadayı 0
Karadayı 95. bölümde neler oldu ? Karadayı 95. bölümde neler oldu ?
karadayı 26 ocakta yayınlanan bölüm,karadayı 95. bölüm özeti,karadayı 95. bölüm özeti 47490 Kabadayıların Mahir'i tek başına kıstırıp öldürmeye çalışacağını öğrenen Nazif ve Dalyan onu yalnız bırakmamıştır...
Karadayı 0
Karadayı Son Bölümde Çalan "Kadınım" Sözleri Karadayı Son Bölümde Çalan "Kadınım" Sözleri
karadayı son öblümde çalan şarkı, karadayı son bölümde eşyalar toplanmış kim söylüyor, karadayı son bölümde çalan kadınım sözleri, karadayıda son bölümde çalan kadınım kim söylüyor 17 Kasım 2014 akşamı oynanan atv ekranlarının sevilen...
Yerli Şarkı Sözleri 0
Karadayı Son Bölümde Nazif Kara Hangi Şiiri Okudu? Karadayı Son Bölümde Nazif Kara Hangi Şiiri Okudu?
karadayı yeni bölümde nazifin okuduğu şiirin sözleri, karadayı son bölümde nazif kara hangi şiiri okudu, karadayı son bölümde neler oldu, karadayı yeni sezon son bölümde okunan şiir, karadayı nazif kara şiirleri ATV Ekranlarının reyting...
Karadayı 0