1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    28
    Ödül Puanları:
    0

Karakalem Çalışmaları

Konu, 'Tüm Resim Konuları' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

Son düzenleme yönetici tarafından yapıldı: 17 Eylül 2016
    EnCey bunu beğendi.
  2. arasdersim

arasdersim Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    güzel aam pek iannadırıcı değil

3. EnCey

EnCey Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    460
    Ödül Puanları:
    113
    Çok başarılı... ama banada pek kara kalem gıbı gelmedi..

4. *BEYZA*

*BEYZA* Administrator Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.419
    Ödül Puanları:
    113
    Karakalem çizim. Karakalem Sanatı; kurşun, kömür, grafit gibi çizim araçları ile çizilen resim. Pek çoğu doğada bulunan, geniş malzeme yelpazesi nedeniyle en eski sanat dallarından biridir. Görsel sanatlarda eğitim ve esere başlamak karakalem tasarım çalışmaları ile olur. Birbirinden değişik karakalem çizimlerini incelediniz.Farklı karakalem çizimleri için aşağıdaki linki ziyaret ediniz.

Karakalem resimleri

Karakalem Çalışmaları konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karakalem çalışmalarından örnekler

karakalem çalışmalarından örnekler

karakalem örnekleri kara kalem çalışması örnekleri kolay karakalem basit basit çalışması Sadece karakalem ile uygulanan resim örnekleri oldukça ilgi çekiyor. Marifetli ellerden çıkan karakalem resim çalışmalarından örnekleri sizler için paylaşıyoruz.
  2. karakalem çalışmalar

karakalem çalışmalar

meryem uzerli karakalem
  3. Muhteşem karakalem çalışmaları

Muhteşem karakalem çalışmaları

karakalem melek çalışmaları muhteşem karakalem çalışmaları melek mekan Muhteşem kara kalem çalışmaları...:yahoo: Meleklerim sanat sanat sanat her şey sanat için... Bu çalışmalarda sanat için ama soyunmamışlar ve gayette başarılı olmuş.. demekki bir çalışmanın başarılı olması için soyunmak gerekmiyormuş.. Bu karakalem çalışmaları gerçektende en iyi övgüyü haketmekte.. Umarım bunları üreten iyi...
  4. 3 boyutlu karakalem çalışmaları

3 boyutlu karakalem çalışmaları

3 boyutlu karakalem çalışması üç boyutlu karakalem çalışmaları 3 çalışmaları iç mekan Bu nasıl bir yetenektir ya bu resimler tek kelimeyle HARİKA...ben daha cin aliyi doğru düzgün çizemiyorum şunların yaptıklarına bak yaaa hahahaüstelikte 17 yaşında bi genç evet melişler bu resimlerim sahibi Fredo şili'de yaşayan daha 17 yaşında bir genç.Daha bu yaşta harikalar yaratıyor ve en önemliside...
  5. Karakalem Çalışmalarım...

Karakalem Çalışmalarım...

Ben bir karakalem portre ressamıyım demeyi çok isterdim melekler :) Ancak bu işin eğitimini alamadım.Alamadım,çünkü sınavına girdiğim okulun, alacağı öğrencileri makul hediyelerle seçtiğini öğrendim ne yazık ki :) O günden bana o üzüntüden başka o sene gireceğim öys sınav belgelerimin çalınmasıyla yaşadığımız sıkıntılı dakikalar kaldı.Neyse ki 2 gün içinde sınav kağıtlarımı tekrar...

Sayfayı Paylaş