Karakterini belirle

PeLiNiM

Yeni Üye
Üye
Karakterini belirle
Nasıl birisisin? Vırvırcı, sakin, sabırsız... Hangisi? Yuvarlanıp gidenlerden misiniz, yoksa limitsiz yaşayanlardan mı? Testi çözün karakterinizi öğrenin!

1. Ailenizle çıkacağınız Mavi Yolculuk gezisi şiddetli fırtına yüzünden iptal oldu. Tepkiniz...

a) Ailenizin duyacağı şekilde odanızın kapısını hızla çarparak kapatırsınız ve bütün gün odadan çıkmazsınız
b) Okul açıldığında, bronz tenli arkadaşlarınızın, beyaz teninizle dalga geçeceklerini düşünüp kahrolursunuz
c) En azından, bütün sene biriktirdiğiniz paraya, kullanmayacağınız bir bikiniye vermediğiniz için şükredersiniz

2. Part-time çalıştığınız hamburgercide, bir tepsi dolusu bardağı elinizden düşürdünüz ve müdür yanınızda bitiverdi..

a) Hemen temizlik elemanlarını şikayet eder, yerleri ıslak bıraktıkları için kaydığınızı söylersiniz.
b) Yüzünüz kızarır ve ağlamaya başlarsınız
c) Müşterilerin tezahüratından güç alıp bir daha böyle bir şeyin olmayacağını söyler ve özür dilersiniz

3. Babanızın İzmirden Karsa tayini çıktı. Bir ay sonra hep beraber Karsa taşınacaksınız.

a) Ailenize "Bu evden ölüm çıkar!" diye bağırırsınız
b) Çok üzülürsünüz, ama durumu kabullenip arkadaşlarınızla son bir ayın tadını çıkarırsınız
c) Yeni bir yer ve yeni insanlar tanıma düşüncesi sizi heyecanlandırır

4. Arkadaşınız 1 Nisan için kıyafet balosu düzenliyor

a) Kıyafet balolarını her zaman aptalca bulduğunuz için boykot eder, baloya günlük kıyafetinizle gidersiniz
b) Giyecek bir şeyler bulabilmek için annenizin dolabını talan edersiniz
c) Amazon Kraliçesi kılığına girersiniz

5. En yakın arkadaşınız başka bir okuldan hoş bir çocukla çıkmaya başladı. Size, dün geceki buluşmalarının ne kadar romantik geçtiğini anlatıyor.

a) Bu saçmalıklara inandığı için, aptal olduğunu düşünürsünüz
b) Arkadaşınız için “Elini sallasa ellisi, benim bir tane bile sevgilim olamayacak.” diye düşünürsünüz
c) Onun adına çok sevinir, “İnşallah, bir gün ben de böyle romantik bir ilişki yaşarım!” diye iç geçirirsiniz

6. Üniversite sınavını kazanamadığınızı öğrendiniz. İlk tepkiniz...

a) Nasıl olur? Karşı komşunun salak oğlu bile kazandı!
b) Her şeyde başarısızım. Galiba hayatımın sonuna kadar ailemle yaşayacağım
c) Sağlık olsun! Seneye daha iyi çalışıp girerim

7. Matematik öğretmeniniz sizi aniden sözlüye kaldırdı. Hazırlıksız yakalandınız ve soruya doğru cevap veremediniz.

a) Annenize matematikçinin çok kazık sorular sorduğunu söylersiniz
b) Size bir şans daha vermesi için öğretmeninize yalvarırsınız
c) Notunuzu yükseltmek için başka yollar ararsınız.

iide tatlim ben ne anladimki simdi bu testten :S:S:S

madem öyle, bari $iklari kaldirsaydin :D:D:D

hem ben karekterimi biliom : KÖTÜYÜM ben :tik: :D:D

tskler paylasim icin tatlim :):)

iide tatlim ben ne anladimki simdi bu testten :S:S:S

madem öyle, bari $iklari kaldirsaydin :D:D:D

hem ben karekterimi biliom : KÖTÜYÜM ben :tik: :D:D

tskler paylasim icin tatlim :):)
şıkları işaretliycen:shootout:
sonra kendine bir sonuç oluşturacaksın
yorumlayıp bize bildireceksin:piha:
senin karakteri ben yorumlayım istersen seni daha fazla yormayayım:)
Hercai doğru sözlü,dobra,geleneklerine bağlı,ağırbaşlı,sorumluluklarından ödün vermeyen
açık buldumu anında yakalayan cin gibi bir melektir

Geri