1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.305
    Ödül Puanları:
    113

Karamürsel Resimleri

Konu, 'Marmara Bölgesi' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

karamürsel aquapark aquapark karamürsel resimleri resimleri Karamürsel için fazla söz söylemeye gerek yok heleki şu resimleri de gördükten sonra..
    Karamürsel turistik ilçelerimizden biri denizi,doğası manzaralarıyla gerçekten yerli yabancı turist çeken çok güzel ilçelerimizden biridir

[​IMG][​IMG][​IMG]

Karamürsel Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Şalpazarı Resimleri

Şalpazarı Resimleri

şalpazarı resimleri İçinizde Şalpazarlı olan varmı bilmiyorum ama olanlar için söylüyorumki bu resimleri gördükten sonra yaşadıkları yer için çok şanslı insanlar gerçekten... Bukadar güzellikler yeşillikler ve doğanın her türlü cömertliğini esirgemediği biryer Şalpazarı bilmeyenler ve görmeyenler için buyrun size şalpazarı resimleri Yeşilin güzelliğine bakarmısınız insanın içini açıyor bu...
  2. Eskipazar Resimleri

Eskipazar Resimleri

eskipazar resimleri karabük eskipazar resimleri Eskipazarlı olan bilen varmı aranızda bilmiyorum ama ben çok beğendim Eskipazarı.Gerçekten yaşanmaya görülmeye gezilmeye değer yerlerden birisi olarak görüyorum.Tabiatı,yeşili,mavisiyle Eskipazar çok güzel bir yer:) Buraya gezmeye yada tatil amaçlı gidenler kültürel zenginlikleride bir arada bulacaklar.Eski çağlardan kalma bir yerleşim...
  3. Saraydüzü Resimleri

Saraydüzü Resimleri

Saraydüzü'nden harika kış manzaraları heryer kar içinde tam kışa yakışır manzaralar
  4. Salıpazarı Resimleri

Salıpazarı Resimleri

salıpazarı resimleri salı pazarı resimleri Salıpazarı deyince bizim salı günleri açılan sosyete salı pazarına gitti aklım:D Eee tabi pazar deyince genelde tüm bayanlar severler gezmeyi ama bu salıpazarı başka bir pazarmış yani Güzelmi güzel şirinmi şirin ilçelerimizden birisi:D yani diğer pazarlarla karıştırmayalım şimdi birlikte bu salıpazarına göz atalım ne dersiniz:tik:
Etiketler:

Sayfayı Paylaş