1. kaprisli

kaprisli Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    19
    Ödül Puanları:
    0

karanlık ilahisi

Konu, 'İlahiler' kısmında kaprisli tarafından paylaşıldı.

karanlıklar ortasından doğan bir güneş ilahisi sözleri karanlıklar ortasından doğan bir güneş ilahisi ötelerden kalan özlem dinle karanlığın ortasında dinle karanliklar ortasindan dogan dogan bir gunes
    Ötelerden kalan Özlem
    Özümüzün daveti sen
    sen varligin ask tutkali
    tutkun sana alem.

YA HABIB ALLAH. YA NEBI ALLAH
    YA VELI ALLAH YA RASUL ALLAH.
    YA HABIB ALLAH ALLAH YA NEBI ALLAH ALLAH
    YA VELI ALLAH ALLAH YA RASUL ALLA

karanlık ilahisi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karanlık Madde

Karanlık Madde

karanlık ilimler Astrofizikte, ışın yaymayan ya da doğrudan algılanabilecek şekilde elektromanyetik ışınları (ışık, x-ışınları v.b.) yeterince yansıtamayan, varlığı görünür maddeler üzerindeki kütle çekimsel etki ile belirlenebilen maddelere Karanlık madde adı verilir. Karanlık maddelerin varlığını belirlemek için gökadaların döngüsel hızlarından, gökadaların diğer gökadalar içerisindeki...
  2. karanlık oda

karanlık oda

Terk edilmiş bir ada düştünüz. Adada akşama kadar dolaştınız ama hiç bir şey bulamadınız. Derken bir baraka gördünüz. Barakaya gidene kadar akşam oldu. İçeri girdiğinizde yakmak için hazırlanmış bir şömine, bir dolu tüp, yiyecek ve içecek, bir mum gördünüz. Ama siz arayış içindeyken ortalık zifiri karanlık oldu ve hava dondurucu şekilde soğuk. Hiçbir şey görünmüyordu. Yanınızda da sadece 1...
  3. Duman - Karanlıkta

Duman - Karanlıkta

Neden bilmem sorduğumda Dünlerim yok yarınlarla,yarınlarla,yarınlarla Kör oldum ben aydınlıkta... Kayboldum ben karanlıkta... Yokmuş günler sonsuzlukta Derdim bitmez varoldukça,varoldukça,varoldukça Sevilmeden, sarılmadan darıldım ben sana.. Kayıp giden adımlarım birkaç gözyaşında Kör oldum ben aydınlıkta Kayboldum ben karanlıkta Karanlıkta,karanlıkta,karanlıkta...

Sayfayı Paylaş