Karatay Diyetini Ulgulayanlar Kullananlar Bu başlıktan yazabilirler

SadmiN

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Karatay Diyetini Ulgulayanlar Kullananlar Bu başlıktan yazabilirler
Aslında bu beslenme şeklini ortaya atan ve 5. baskısı ile 50 bin adet kitap satan M. Canan Efendigil Karatay bu beslenmenin aslında diyet değilde bir yaşam şekli haline getirilmesi gerektiğini söylüyor. Ve ekliyor " bu bir diyet değil beslenme ve yaşam şekli " diyor.

Söylediklerini düşündükçe ne kadar haklı olduğunu görebiliyoruz. Karatay Diyeti ile onlarca yüzlerce kişi sağlıklı kilo vermiş ve bir daha almamış arkadaşlarım. Sizlere daha önceden https://www.meleklermekani.com/diye...ratay-diyeti-ile-kesin-zayiflamak-mumkun.html ile alakalı yazımızda bu durumdah bahsetmiştik.

Bunu beslenme şekli yapıp kullanan meleklerimizden paylaşımlarını bizlere yazmasını rica ediyoruz. Gerçekten uyguladınız mı ve kilo verdiniz mi ?

Sevgiler sağlıklı günler.
 
ilkimsu

ilkimsu

Yeni Üye
Üye
ben 2 gün bu diyeti uyguladım :D sonra bayram başladı bıraktım.Şunu söylemek istiyorum gerçekten tok tutuyor.Yapmanız gereken tek şey,şekeri-tuzu-unu hayatınızdan kaldıracaksınız.Ha bide makarna ve pilav yemesenizde olur yiyecekseniz 2 çorba kaşığı falan.Zaten git gide mide küçülüyor sonra.Aç kalmadan kilo veriyorsunuz mükemmel bir şey.Yarın yine başlıyorum.İlk bir haftadan etkisini gösteren bu diyete bence herkes başlamalı...
 
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
sadece 2 gün yapmışsınız diyeti. 2 günde nasıl bu tespitleri yapabildiniz anlamadım. 2 gündemi mizdeniz küçüldü ve kilo verdiniz.
 
Üst