Karbonat ve limonla gebelik testi

arkadaşlar 8 haftalık hamile olan bi insanda eczaneden alınan test yanlış sonuç verir mi?

Arkadaslar ben henuz bir aylik evliyim ayin2 sinde adet oldum ayin 6 sinda adetim bitti henuz diger adet gunum gelmedi ama bende son iki haftadir bi halsilik bi yyorgunluk var ayak altlarimda ateslenme var kasiklarimdada agri var idrar testi yapmadim henuz adet günüm gelmedigi icin ben hamilemiyim aceba cok merak edyrum

Arkadaslar benim adetim 11haziranda olmam gerekiyodu ve hala olmadim migdem bulaniyo kusmalarim var bas donmelerim ve karnimde ufak bi top gibi bisey var gogsumden cok az bi sivi geliyor karbonat testi yaptim sizce hamilemiyim ??

arkadaslar merhaba bende okudum ve denedim adetim bu ay 4 gun gecikti ben camasir suyu testini denedim ve kaptan tasacak kadar kopurdu bilmiyorum herseyin hayirlisi.....

Bende merak ediyorum bu karbonatla yapılan testi bende yaptım kabarmadı hamile olduğumu ögrendigim zaman kesin likle bidaha deneyecem bakalım....

:baby::baby::baby:Bende ilk karbonatı duydgmda yapmıştım ve kabarmamıştı yani hamiş degildim bugün denedim biranın köpügü gibi kabardı ilk defa sasırdım rabbim hayırlısını nasip etsin herkese anne olmak istyen herksin rabbim gönlüne göre versin:melek:

Ben nisanda maalesef kürtaj olmak zorunda kaldim 10. haftada (bos gebelikten dolayi). 28.5 ve 11 haziran da atet oldum. Iki tarihe göre gidersem adetim gecti. Hemen deniyecegim

Ben nisanda mecburi kürtaj oldum ( bos gebelik) sonra 28 mayis ve 11 haziranda adte oldum her iki tarihe göre geciktim. Benim sadece migde bulantim var gün icinde dün aksam karbonat testini yaptim ve köpürdü?! Sanirim bi kan testi icin dr. Gitmek lazim artik :)

Geri