1. gebelik testi

gebelik testi Forum Okuru

karbonatla gebelik testi yapan varmı

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında gebelik testi tarafından paylaşıldı.

selam melekler karbonatla gebeliks testi olduğunu duydum ne kadar güvenilir kesin sonuç veriyormu aranızda karbonatla gebelik testi yapan varsa bana nasıl yapıldığını söyleyebilirmi

2. sensenun

sensenun Forum Okuru

Meraba ben yaptim 44 gündür regl olmadım ve hala regl değilim karbonat testi yaptim kabardi doktor a gittim kese yok görünmüyor bir kan testi yapalm dedi pazartesi sonucu alacam aslinda istemiyorum regl olmak istiyorum galiba olabilir bende hamis lik ve ne yapacagmi bilmiyorum yardm istiyorum

prenses 1989 bunu beğendi.
  3. p3www

p3www Forum Okuru

Bende yaptım köpurdu ama daha regl 10 gün var 2 çocuk 3 olursa kafayı yerim

4. evlat

evlat Forum Okuru

Hey allahim biz cocuga hasret bu bulmus istemiyor cok yazik

karbonatla gebelik testi yapan varmı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karbonat maskesi yapan varmı?

Karbonat maskesi yapan varmı?

Lise çağından beri cildinizde dönemsel veya sürekli çıkan sivilceleri durdurup izlerini yok ederken bir daha çıkmamasını sağlayabilir bunun yanı sıra da cildinizi pürüzsüz yapabilirsiniz. Bu işlemi hem çok ekonomik hem de çok pratik bir şekilde yapabilirsiniz. Kullanıcı yorumları ve ne işe yarayıp nasıl yapıldığını öğrenmek istiyorsanız işte gerekli malzemeler, tarifi ve uygulanış şekli....
  2. Diş macunuyla gebelik testi yapan varmı ?

Diş macunuyla gebelik testi yapan varmı ?

Selam kızlar benim adetime henüz var ama yinede merak ettim acaba hamilemiyim değilmiyim diye.Çok değişik evde yapılan gebelik testleri var .Bende yeni duydum hemen sorayım diş macunuyla gebelik testi yapan varmı ?
  3. Şekerle gebelik testi yapan varmı ?

Şekerle gebelik testi yapan varmı ?

Herkese merhaba , gebelik testiyle ilgili arama yaparken şekerle gebelik testi yapıldığını okudum .Acaba doğrumu değilmi ,şekerle gebelik testi yapıp sonuç alan varmı ? Lütfen kızlar şekerle gebelilk testi yapanlar yorum yapabilirmi ?
  4. Sirkeyle gebelik testi yapan varmı ?

Sirkeyle gebelik testi yapan varmı ?

Selam kızlar demin arkadaşımla konuştuk.Benim adetime 2 gün kaldı dedim eee kalk sirkeyle gebelik testi yapalım hamile olup olmadığın anlaşılır dedi. Evde sirke yok Gidip alıcam ama önce size bir sorayım dedim .Sirkeyle gebelik testi yapan varmıı ?
  5. Çamaşır suyuyla gebelik testi yapan varmı?

Çamaşır suyuyla gebelik testi yapan varmı?

Merhaba arkadaşlar .Benim de adet günüm 1 gün geçti.Test yapmaya henüz cesaretim yok .Gebelik belirtileri ile ilgili araştırma yaparken , çamaşır suyuyla gebelik tetsi yapıldığını öğrendim.Acaba çamaşır suyuyla gebelik testi yapan varmı ? Varsa nasıl yaptınız , anlatırmısınız ?

Sayfayı Paylaş