Karbonatla Gebelik Testi

kızlar bende iki ay önce duymustum adet oomama az kalmıstı yaptım köpürmedi bi kac sonrada adet oldum bugun yine yaptım iki gün var adetime köpürdü ozaman köpürmemişti su iki gün bi gecse

ben uyguladım ve köpürdü gittim kandan baktırdım hamilesin dedi dr

Arkadaşlar karbonata afedersiniz tükürseniz bile köpürür:D:D Heleki içine idrarı koyarsanız daha da köpürür.Neyle denerseniz deneyin karbonat kısacası köpürür.Boş yere ümitlenmeyin.Allah tüm isteyene hayırlı evlat versin

arakadaşlar aranıza yeni katıld lütfenn yardmm edin[/quote]
ben de merk ediyorm dogruluk payi ne kadar war acaba

arkadaşlar karbonatta su doksen bile kabarır dıosunuz ama kabarmıo aynı şekilde idarara da çoğu kez denedim karbonat dibe cokmuştu . ama bu ara deniyorum köpürüoo kan testi yaptırcam bakalım hayırlısı

Kizlar karbonat dogru ben yaptim hamile olmayinca dibe cokuo olunca kopurmese bile asit gbi tomurcuklar olusuo idrarda hamilelerin ve seker hastalarinin idrari asitli olurmus karbonat asiti cozup kabrtrms bundan dolayi karbonatla bakilirmis eskiden inaniorum bn

Arkadaslar bende yaptim gecen bi tedirgin olmustum hic hareketlilik olmadi idrar da adetime yakin zamanlarda da sonrasida 3 ay gecikmeli adet oldum 1 yasinda bebegim var dengesiz olur süt korur dediler neyse bu ay tekrar bir sikinti yasadim üç hafta gecti durumun ustunden test alicam ama erken diyorum karbonat yapiyim bir dedim digerlerinin aksine kopurme oldu herseyin hayirlisi diyorum üç cocugum var mevlam olmayanlara nasip etsin ama karbonati oneren arkadasimin teyzesi hemsire imis ve o bu test ile anliyormus

Geri