kardeşim beni taklit ediyor

ya ne küçüğü ben lise 1'e gidiyorum o da 6. sınıfa gidiyor.
o kadar da küçük değil küçük olsa zaten kafama takmam ama artık arkadaşlar siz ikiz olsaydınız daha ii olurdu diyorlar.
çünkü ben ne giyersem aynı gün o da giyiniyor.
ya başka bir rengini giyiyor ya da aynısını...

Sen artık büyüyorsun, vakit geçirdiğin ortamlar , arkadaş çevren , hayat bakışın değişiyor , kardeşin de bu şekilde davranarak sana ayak uydurmaya çalışıyor.Benim kız kardeşim yok ama 2 abim var hep küçük olan büyük abimin giysilerini giyerdi, bu sorun oldumu hayır , sadece şunu düşün onla geçirdiğin zaman azalıyor daha çok arkadaş çevrene zamanını harcıyorsun , geçici bir durum bunu kendine sorun etme aksine zevk al sen teşvik et , ilerde bu günleri çok ararsın abilerimden biliyorum :D:D

Bence fazla takıyorsun, zaten sen taktıkça kızdıkça o daha da çok sen gibi olmak ister. Umursama farkına varma hatta sana benzedikçe ona sevgi göster, beğenilmenin ve taklit edilmenin gururunu yaşa ki, o da anlasın her bayanın kendine has bir havası olduğunu ve kendi özgünlüğüyle beğeni toplayacağını vs vs... Kısacası, taklit edilmenin zevkini yaşa, yaşa ki oda taklit edilmek istesin ve sana benzemekten vazgeçsin:)
Aslında hiçte sinir bozucu değil, sen zevkini çıkartamıyorsun:) Şahsen ben taklit edildiğimde mutlu oluyorum, başarılıyım, dikkat çekiyorum ki ben olunmak isteniyor diye:):):):) Fazla özenilen ve dikkat çeken bir bayan olarak sana şunu diyorum; giyimiyle, kuşamıyla, saçıyla başıyla taklit edilen bir bayan, her haliyle başarılı ve güzeldir:) Bu yüzden de kafalarda ki güzellik modeli, şıklık modeli olur ve taklit edilir:):)

Bunları sana anlattım çünkü bu gidişle kardeşinle aranızda çok büyük fırtınalar kopar. Bırak sen gibi olsun, seni sevdiği beğendiği için sen gibi olmak istiyor :)

bak bide şu taraftan düşün seni örnek alıyor demekki ne güzel keşke benimde kardeşim olsa da beni örnek alsa ben sevinirim buna bence yapsın zaten bu böyle gitmeyecek bıkacaktır artık yada başka tarafa yönelecektir

bak kardesin küçüktür kesin o seni kıskandığı için taklit ediyordur sen onun büyüğüsün diye seni örnek alıyordur smile birde seni kıskanmakla değil sinir etmek içinde olabilir örneğin annenin sana kızmasını istiyordur veya babanin ? bence uyar birdaha yaparsan ben seni anneme derim de xD veya döv benimde bir kardeşim war sinir bozucu valaha uyardım uyarımı dinlemedi annemler evde yokken evde sadece 2 miz varken tekrar uyardım bu sefer taklit edince beynime kan sıçradı suratına bi tekme attım kaşı patladı ondan sonra akıllandı artık annemlere dememesi için tehdit ettim artık akıllandı bi şey yapamıyor bana o günden sonra adam oldu biraz şimdi bir şirkette müdür oldu :)

bak kardesin küçüktür kesin o seni kıskandığı için taklit ediyordur sen onun büyüğüsün diye seni örnek alıyordur smile birde seni kıskanmakla değil sinir etmek içinde olabilir örneğin annenin sana kızmasını istiyordur veya babanin ? bence uyar birdaha yaparsan ben seni anneme derim de xD veya döv benimde bir kardeşim war sinir bozucu valaha uyardım uyarımı dinlemedi annemler evde yokken evde sadece 2 miz varken tekrar uyardım bu sefer taklit edince beynime kan sıçradı suratına bi tekme attım kaşı patladı ondan sonra akıllandı artık annemlere dememesi için tehdit ettim artık akıllandı bi şey yapamıyor bana o günden sonra adam oldu biraz şimdi bir şirkette müdür oldu :)

sinir etmek için olduğu kesin ya birde kendi düşünceleriyle hareket etmiyor duyguları yok yani demek istediğim ben ne yaparsam sadece onu yapıyor kendine ait hisleri bilene yok hangi sanatçıyı seversem onu seviyorrrrrrrrrrrrr:11:

bıktım ya yeter artık arkadaşlarım eve getiremiyorum rezil ediyor hep bıktım ya ne bu arkadaşlar n olur anlayın beni ama yeter artık bıktım survivorda ben alpi destekliyorum diye o da alpi destekliyor bir de bana ne diyor biliyor musunuz benm senden önce seviyordum alpi sen bendeen sonra sevmeye başladın yani sen beni kıskanıyorsun diyor arkadaşlar sinir krizi geçiriyorum kendimi, tokatlıyorum kafamı duvara vuruyorum ama anlamıyor nolur bir çözüm yolu bulun

inşallah yardım eder çünkü gerçekten bıktım ben artık ya yeter evde delirip ölücem arkadaşlarım eve gelince bana özenip aldığı kıyafetleri getiriyor bir de benimkileri getirip bakın bunu ablam bana özenip aldı diyor arkadaşlarım da bana ne kadar salaksın insan kardeşine özenip kıyafet alır mı diyor ama yeter artık okulda onun yüzünden alay konusu oluyorum

geçenlerde kantinden para vermeden bişey almış(daha doğrusu çalmış.). bunu da bir arkadaşım görmüs bana gelip söyledi bahçenin ortasında düşünün halimi

Geri