Kardeşşş

Young bride

Banned
Kardeşşş
Her şey bi yana kerdeşlerim bi yana Allah onların yokluğunu göstermesin 3 ay önce ablalalık duygusunu tekrar tattım.Hayatta tek değer verdiğim şey kardeşş!
Karde_Sevgisi.jpg
Görüyoruz duyuyoruz kardeşler birbirini öldürüyo küs olan kardeşlerde var.Çok kınıyorum her ne olursa olsun bi kardeş bi kardeşe küsmemeli kırmamalı hele maddi sorunlar yüzünden tartışanlar ...Ben okadar çok seviyorum ki kardeşlerimi 3 Kardeşiz biri 11 yaşında erkek çok yaramz hemde çokk ama ona kızdığımda bile 10 dk. sonra içim acıyo gece yatamıyorum bile bi insan nası kardeşyle yıllarca küs kalabiliyo eğer meleklerim aranızda kardeşleriyle küs olan varsa lütfen hemen arayıp barışsınlar.Yarına kavuşacağımız garantisi yok yarın kaktığınızda küs olduğunuz kardeşinizin öldüğününü düşünsenize ne büyük acı Allah kimseye yaşatmasın 3 günlük dünyada canından bi parçayla eften püften nedenlerle küs kalmana değmez ..

Canım çok güzel payşamın .. bendende ufak birşeyler...

Oda Bir Melek....

Sen herkesten farklı olanımsın; gülüşün, bakışın, bana olan sıcaklığın herşeyin…

Kimsenin kimseyi dinlemediği zamanlar olur ya senin sayende benim o zamanlarım hiç bir zaman olmuyor…

Herşeyiyle mükkemmelimsin uğurlumsun benim. En değer verdiğim acı çekip üzülmesini istemediğimsin…
Kendimi kötü hissettiğimde bir anda ortalıkta beliriviyorsun :) kurtarıcım oluyorsun bazen bazen yalancım ama hep yanımda olansın… :D
Kaybetme korkusu o kadar çok var ki bende…
Sakın beni bırakma dediğim tek şahissin sakın bırakma olur mu meleğim…
Ne olursa olsun kim ne derse desin kıskananlar çatlasın kardeşim kardeşliğimizi aramıza kimse giremezz .................................................. ....Seni Seviyorum Meleğim...

Benzer Diğer Konularımız !

Geri