1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Sen Bir Meleksin

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Denizler durulunca Işıklar kapanınca
    Unut yıktığın günleri
    Gel,gir rüyama
    Bembeyaz bir söz ol
    Unuttur kendini
    Utandıma özlemi
    Gel , gir rüyama
    Uzun bir sessizlik ol

Bekleme sözleri Razıyım susmaya
    Gel,gir rüyama
    Sen bir meleksin ,meleksin
    Herşeyi affedersin
    Sen bir meleksin, meleksin
    Her şeyden güzelsin

Kargo - Sen Bir Meleksin konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bende bir meleğim

Bende bir meleğim

Merhaba, herkese keyifli forumlar diliyorum. Meleklermekanı güzel olmuş, Evet aslında ben de bir melek sayılırım.:D:D
  2. Kargo - Dur Gelir Bir An

Kargo - Dur Gelir Bir An

Kelimelerin arasında Yolun var, çıkasın yok İçindeki sesi dinle Yalanlardan kaçasın yok Yaza sanki kış gibi Başka pencereden bakasın yok Kırdığın kalplerin Hesabını sormadan isteğin çok Dur gelir bir an Çekilir duygular Dur gelir bir an Suçluluk duygusuyla Arzuladığın herşeye İsteğin var, yapasın yok Kendini bulma yolunu Sorasın var, sapasın yok İlahi adelet diye birşey var Senin...
  3. Kargo - Bir Zamanlar (Gece ile Günü Ayıran)

Kargo - Bir Zamanlar (Gece ile Günü Ayıran)

Yağmurlu bir gecede caddeler çok renksiz Bir perde aralandı Gölgen sokağa sızdı Bir fahişe köşede cöpçüye gülümsüyor Yaşlı bir pianist tramvayı bekliyor Gölgen beni izliyor... Bir zaman bir mekan geceyle günü ayıran Ne varsa benden kalsın gerimde Kitaplarım, loş odam,kaçmalı bilinmeyene Gölgen beni izliyor...
  4. Benim Annem Bir Melek

Benim Annem Bir Melek

Ev hanımı Anne Neriman (Oya Başar); emekli dolmuş şoförü baba Cahit (Tarık Ünlüoğlu) ; baba mesleğini devam ettiren ve hala ailesiyle yaşayan büyük çocuk Metin (Şehsuvar Aktaş); karşı dairede oturan küçük oğlan Çetin (Ali Sunal); Çetin’in eşi Ece (Dolunay Soysert) ; Çetin’in patronu Hayrunisa Hanım (Nilgün Belgün); Metin’in nişanlısı Nalan (Ayçin İnci); Metin’in dolmuş durağının kahyası...
  5. Kanatsiz bir melek...

Kanatsiz bir melek...

Merhaba melekler... Bende kendimi kanatsiz bir melek diye tanitmayi seviyorum.Abartmis gibi olmasin fakat melek olduguma inaniyorum.. Ben yasmin, fransa'dan yaziyorum, 30 yasindayim ...4 yasinda bir kizim var , suan 2. bebegime hamileyim. Insallah mart ayinda dunyaya gelecek. Herkese cok tsk ediyorum , emekleriniz gercekten cok degerli, harika bir forum ortaya cikmis.Site portali ap ayri...

Sayfayı Paylaş