Etiketler:
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.303
    Ödül Puanları:
    113

Kargo - Seni Seviyorum

Konu, 'J-K Harfli Şarkılar' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

Bırak mucizeler Yaratayım sana
    Hergün arayayım seni
    Etrafında dolanayım

Çünkü
    Seni seviyorum
    Çünkü
    Seni seviyorum

Uzak durma
    Sarılayım sana
    Herkes görsün
    Çiçek yollayayım
    Şaşırtayım seni

Çünkü
    Seni seviyorum
    Çünkü
    Seni seviyorum

Kimseyi sevme
    Sadece benim ol lütfen

Kargo - Seni Seviyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. seviyormuş...

seviyormuş...

Günlerden bir gün, evrenin bir noktasında, küçük bir tırtıl gözlerini hayata açmış. Doğal içgüdüleri ile hemen beslenmeye başlamış. Ne bulursa yemiş. Bir süre sonra, yeterince büyüdüğünde, kendine güvenli bir yer bulup, bir koza örmeye başlamış. Bu kozanın içinde geçirdiği uzunca bir sürenin sonunda da, rengarenk kanatlı bir kelebek olup çıkmış. Minik kelebek, uçabiliyor olmanın da verdiği...
  2. Kargo - Söyle

Kargo - Söyle

Cinsel moral yok, dostça bir ses yok Otoriter devlet yok,sıcak bir dokunma yok Aşka taviz yok, yüksek adrenalin yok Söze temas yok, gece içinde gündüz yok O zaman kendi kendinle kalırsın İçindeki hayvanla tanışırsın O zaman yalnızlığı anlarsın İçindeki süpheyle yarışırsın Söyle, söyle söyle ah söyle söyle yalnız kalırmıydın yine? Suça teşvik yok, bütün bir ailen yok Dine inancın...
  3. Kargo - Fırtına

Kargo - Fırtına

Fırtına dinmek bilmedi bu gece Dışarıda yağmur içimde sen Cevapsız sorular arasındayım yine Zaman ilaç değil sensiz olmuyor Şimdi yanımda olsan Benimle kalsan sabaha kadar Uçsak gecenin ötesine seninle, korkmadan Islak sokaklarda gölgeler gibi Hayalin dansediyor düşlerimde ... Sonsuz değil bitecek elbet bu fırtına Güneş ve sevgi bizi bekliyor Gecenin sonunda Biliyorum duyuyorsun...
  4. Seviyorum....

Seviyorum....

Masum bir merhaba ile baslamisti sevdamiz.nereden bilebilirdim ki icim de esen ruzgarin deli firtinalara yakalanip beni oradan oraya savuracagini... Leylayi kiskandiran bir ben olmustum. her sey yolunda giderken tersine donen hayat... Sen sevmeyi bilmeyen,tas kalplinin tekisin sen,seveni goremeyecek kadar korsun... Sen sevgiden anlamayan,insani yikip gecen yikici felaketsin.Of cekiyorum ve...
  5. seviyorum=)

seviyorum=)

aşkımı çookk seviyorum :) ==)) (mehmet&zümer)

Sayfayı Paylaş