Etiketler:
 1. ASİMELEK

  ASİMELEK Daimi Üye Üye

  Kayıt:
  13 Aralık 2010
  Mesajlar:
  4.422
  Beğenilen Mesajlar:
  2.168
  Ödül Puanları:
  113
  Şehir:
  yüreğimin yüreği

  Karın Düzleştiren 5 egzersiz

  Konu, 'Diyet - Sağlıklı Beslenme' kısmında ASİMELEK tarafından paylaşıldı.

  diyet, sağlıklı beslenme, egzersizler, karın düzleştirmek için yazımıza buyrun arkadaşlar.  < Konu Resmi..>  Bel çevresini zayıflatmak yaş ilerledikçe zorlaşır. Genel olarak hiç kilo almasanız bile yavaşlar, vücudunuzun bu bölümünde birikir. Oturarak bu yağlardan kurtulamazsınız! Önereceğimiz 5 egzersiz bel çevresi ve gövdenizin zayıflaması sağlar. Sağlıklı beslenme ve 60 ila 90 dakika arasında yapılan egzersizin düz bir karın için en iyi yol olduğu biliniyor. Düzenli egzersiz yapamıyorsanız üzülmeyin, gün içinde kısa periyodlarda yapacağınız egzersizlerle de düz bir karına sahip olabilirsiniz.

  Düz bir karına sahip olmak için bunları yapın!

  1- Yere yüz yukarı şekilde uzanın ve parmaklarınızı başınızın ark asında birleştirin. Dizinizi çenenize doğru getirmeye çalışın ve bu sırada omuz ları nızı, boynunuzun konumu aynı kalarak yerden yukarı doğru kaldırın. Sol baca??nızı düz tutarak yerden 45 derece açıyla kaldırın ve sa?a doğru hafifçe dönmeye çalışın. Yatarak bisiklet kullanıyor gibi dü?ünebilirsiniz. pedal çeviriyor gibi 12-16 kez bacak değiştirerek uygulayın.
  2- Sandalyenin üzerine çı kın ve sıkıca tutunun. Dizlerinizi sırayla kıvırarak çenenize doğru kaldırmaya çalışın, b u hareketi 12-16 kez tekrarlayın.
  3- Yere yüz yukarı uzanın. Ellerinizi yanlara düz bir şekilde uzatın. Bacaklarınızın ikizini de 90 derece açıyla yukarı doğru kaldırın ve bacak bacak üstüne atar gibi düz olarak bir süre sabit durdurduktan sonra değiştirin. Hareketi 12-16 kez tekrarlayın.
  4- Yere yüz yukarı uzanın. Ellerinizi 45 derecelik açıyla kulaklarınızın ya nından düz olarak geriye doğru uzatın. Düz olarak uzatt???nız bacaklarınızı 45 derece aralık şekilde kıvırın. Omuzlarınızı kendinize doğru kaldırın.
  5- Yere yüz a?a?? uzanın. Ayak parmaklarınızın ucunda ve el dirseklerinize dayanarak tüm vücudunuzu havaya kaldırmaya çalışın.

  Dahası: Favori şarkı ları nızla dans edin. Hava almak için yürüyüş yapın. Çocuklarla elim sende oynayın. Bisiklete binme ve merdiven egzersizleri yapın.   
Karın Düzleştiren 5 egzersiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
 1. Karın Düzleştiren 5 Yiyecek

  Karın Düzleştiren 5 Yiyecek

  Bazı besinler vücudunuzda daha uzun süre enerjiye dönüşür ve yaşamınızı uzatmaz. Oysa düz karına sahip olmanın sırrı tüketilen iyi yağlarda gizlidir. Akdeniz kültüründe zeytinyağı sıvı altın olarak bilinir, Aztekler için çikolata önemli, Mısırlı firavunlar için badem kıymetli ve yetiştiği bölgeler için avakado üremeyi temsil eder. Bu yiyecekler tarihte olduğu gibi karın düzleştiren diyetin...
 2. Karın Egzersizleri, Göbeğimizi Eritelim

  Karın Egzersizleri, Göbeğimizi Eritelim

  göbeği içeri çekip bırakmak Karın Egzersizleri Karnı gevşek bırakmaya gelmez. Gergin, düz bir karın, formda ve güzel bir vücudun vitrinidir. Başlamadan önce nefesinizi doğru alıp vermenin ve hareketleri sık sık tekrar etmenin sizi hayalinizdeki karına bir adım daha yaklaştıracağını hatırlatalım. 1) Egzersizlere başlama pozisyonu alın. Avuç içleri yere yapışık şekilde kollar iki...
 3. Resimli karın egzersizleri

  Resimli karın egzersizleri

  resimli karın egzersizleri karın egzersizleri resimli göbek hareketleri hareketleri Evet arkadaşlar deniz ve havuz mevsimi açıldı çoğumuz buna sevinmemiz gerekirken üzülüyoruz nedeni ise kışın alınan kilolar.Bayanların özellikle karın bölgesi sorunu çoğunluktadır.Aslında egzersiz için geç kalmış sayılmazsınız sizlere karın yağlarını eriten ve düz bir karın için gerekli olan egzersiz...
 4. Hamilelikte güvenli karın egzersizleri

  Hamilelikte güvenli karın egzersizleri

  Hamilelikte güvenli karın egzersizleri arıyorum ben bu konuda aranızda hamile varsa yada bilgili olan varsa bilgi istiyorum.
 5. Evde Yapılacak Karın Egzersizleri

  Evde Yapılacak Karın Egzersizleri

  Herkesin spor salonlarına gitmeye vakti olamayabilir. Bazı insanlar yoğun iş temposundan ve çalışma saatlerinden, bazı insanlar ise salonlardaki kalabalık ortamdan veya üşengeçliğinden evinde spor yapmayı tercih ederler. Sadece kendi vücut ağırlığınızı kullanarak ve hiçbir ekstra ağırlık aleti kullanmadan karın bölgenizdeki yağlardan kurtulup, sıkı bir karın bölgesine sahip olmak ister...

Sayfayı Paylaş