Karın Germe Estetiği

THESECRET

THESECRET

"Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"
Karın Germe Estetiği
karın germe estetiği nedir,karın germe estetiği kimlere yapılır,karın germe estetiği nasıl yapılır,karın germe estetiği hakkında bilgiler

Karın germe estetiği ameliyatı genel anestezi altında bir estetik cerrah tarafından ve mutlaka bir hastane ortamında yapılması gereken bir estetik ameliyattır.

Karın germe estetiği ameliyatının süresi ortalama 2 saat sürmektedir.

Karın germe estetiği ameliyatı liposuction ile kombine edilebilen bir estetik ameliyattır ve ben genelde liposuction ile kombine ederek gerçekleştirilmektedir. Bu ameliyat karın germe estetiği ameliyatından sonra hastanın hastanede bir gün kalması yeterlidir. Karın germe estetiği ameliyatında görünecek izi sorarsanız ameliyat izi iç çamaşırı yani bikini bölgesi diye adlandırılan çamaşırın altında kalan kısımda gizlenir. Hastanın ameliyatından hemen sonrasında, anesteziden çıkar çıkmaz hastaya ağrı kesici tedavisi uygulanır.
Kişi operasyon sonrasında karınlarını çok germemeleri gerekmektedir. Estetik Karın germe estetiği operasyonu olacak kişiler bir hafta önceden aspirin ve benzeri ilaçları kullanımını kesmelerini sigara içmemelerini hatırlatmaktayız. Karın germe operasyonu öncesinde kişinin rutin kontrollerini yapılır. Kişinin tansiyon ve şeker değerleri sürekli kontrol altında tutulur ve uygun değerlerde kalması sağlanır.
 
Moderatör tarafında düzenlendi:

Benzer İçerikler

Üst