Karınca yumurtası yağıkullananların yorumları

Cevap: Karınca yumurtası yağıkullananların yorumları

Gutto karınca yumurtası yağlarının sahibi hergün bizim ofiste.Ürünlerinde çok iddialılar.Güvenle kullanabilirsiniz.Bende kullanıyorum, bende 1 koli var bulanıyorum içine.Hani arap yağı bulunca ....... sürermiş hesabı.:haha:Aslında ortadoğuda İran'da geliştirilen bir formül gibi olsada bu Osmanlı'larda geliştirilen bir formül.Ama ne yazıkki biz bunada sahip çıkamamışız.

Karınca yumurtası yağı kremi 150 ml'lik kutularda satılıyor yani baya bereketli bir kutu fiyatıda normal büyüklüğüne göre. Bunun yanısıra bir sürü kremide var, kutuları önüme dizdim yazıyorum size.Kayısı özlü,portkal özlü,nar özlü,bal özlü,kara üzüm çekirdeği özlü,buğday özlü,acıbadem yağı özlü.Hepsi ayrı özelliklere sahip malum kimi selülite,kimi akne ve sivilcelere,kimi kırışıklıklara vs.Ben bal özlü ve kara üzüm çekirdeği özlüsünü kullanıyorum cok memnunum.Sizlerede tavsiye ederim üstelik diğer kozmetik ürünlere göre fiyatlarıda gayet makul.:ar4fd::ar4fd::ar4fd:

cok tesekkürler gercekten cok faydalı bir bilgi biz bayanlar için

evet karınca yumurtası yağını 4 şişşe olarak bende aldım. malesef hiç kullanamadım korktum,kıl dönmesi yapıyormus diye duydum. kaç aydır kullanıyorsunuz,hiç kıl dönmesi yapmadıysa kullanayım bende. tsklr

karınca yağı düzenli kullanıldığında tüyleri tamamen olmasada iyice azaltıyormu?

ben kullandım ve baya bi azalttığını gördüm şuanda bıraktım bi süre devamlı kullanınca tüyleri kökten bitirdiğini söylüyorlar ki bende araştırmalarım sonucunda ve kendi deneyemim sonucunda kökten bitirdiğine inanıyorum :) kıl dönmesi için ise kesinlikle rahat olabilirsiniz kıl dönmesi sürdüğünüz üründen değil tüy temizliğinde kullandığınız metotdan olur (eplasyon,cımbız,jilet,vb.) :)

valla cok sasirdim ilk defa duyuyorum mutlaka denemem lazim

Slm Melekler
Karınca yumurtası yağını ben kullanmadım ama kullanan arkadaşlarım var, hiç bir etkisini görmediler. Tabi bu kişiden kişiye değişebilir onlar etkisini görmedi belki görenler vardır :)

Geri