Karıncadan Kurtulma Yolları !!

AuSSie-AnGeL

Daimi Üye
Üye
Karıncadan Kurtulma Yolları !!
karıncadan kurtulma yolları karıncalardan kurtulma yolları karıncalardan kurtulmanın kurtulmak
Karıncadan yana benim bir derdim olmadı ama annem çok çekti, keşke bu bilgiye daha önce sahip olsaydım.. Annem aylarca karıncalarla sözleşmeye yapmaya çalıştı ama karıncaların annemi taktıkları yoktu ve sonunda evi ilaçladık ve üzülerek sölüyorum yok oldular.... İnşallah bu bilgi sizlere yardımcı olur...

karinca-5846.jpg

Karıncalardan Kurtulma - Karıncalardan Kurtulma Yolları
Karıncalar Aslında zararlı değillerdir Ama bazen o kadar çoğalırlarki onların varlığı bizi rahatsız eder.Birde bakarsınız Mutfağınızı evinizin heryerini sarmışlar .İşte bu noktada sizler onlardan kurtulmanın yollarını ararsınız.Karıncaları kovmayıyok etmeyiöldürmeyi düşünürsünüz.Ana nafile......onlar yinede gelirler.
Karıncaları öldürmeye gerek yoktur karınca'lardan kurtulmak istiyorsanız.Karınca ilacı aramanızda gerekli değildir.Karıncalardan kurtulmanın tek yolu "Talk Pudra" kullanmaktır.Talk pudrayı karıncaların evinize yada mutfağınıza girdiği yerlere serpersenizKarıncalar sür'atle o ortamı terkederler.
Dikkatle belitmeliyim ki burada amaç karıncaları öldürmek değil karıncaları evinizden kovalamaktır. Doğadaki dengeyi bozmanın anlamı yok. Ülkemizde meydana gelen kene vakaları sonrasında karıncaların kene'leri durdurduğu/yok ettiği ispatlandı.

Yukarıdaki konu
fotohayat.blogspot.com adresinden alınmıştır.

Geri