Karıncalardan kurtulmak için ne yapmalıyım diye soranlar gelsin

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Karıncalardan kurtulmak için ne yapmalıyım diye soranlar gelsin
Karıncalardan nasıl kurtulurum ? Karıncadan kurtulma yolları ? Karınca için çözüm ve ilaç var mı ?

Yazın daha doğrusu baharın gelmesiyle birlikte karıncalarla başı dertte olan sevgili meleklerim, bu dertten müzdarip birisi olarak dün bir ilaç denedim bundan bahsetmek istiyorum sizlere. Bu ilaç kesinlikle çocuklarımız içinde güvenli artı 6 aya kadar da etkili bir ilaç. Aynı zamanda genel amaçlı hamam böceği ve o tür küçük haşerelerin tamamına, bit pire tahtakurusu, kırkayak ve yürüyen tüm haşereler üzerinde etkiye sahip inanılmaz bir ilaç
K-OTHRİNE SC 50 SÜSPANSİYON
k-othrine-3b5.jpg

Bu ilacı dilerseniz K-OTHRNE SC 50 SSPANSYON KARINCA VE GENEL AMALI HAERE LACI Haere Market | Hamam Bcei | Kalorifer Bcei | lalama | Hizmetleri adresinden 18 tl vererek te satın alabiliyorsunuz. Dünyaca ünlü bir marka olan BAYER güvencesi ile satışa sunuluyor.

İlacı kullanmak için öncelikle 2 litre su hazırlıyorsunuz. Hazırladığınız bu suyun içine alacağınız K-othrine ni atarak güzelce karıştırıyorsunuz. Genelde çoğu yerde 4-5 litre suya karıştırılması hususunda bilgiler olsada. Tam ve güzel bir etki için sizlere 2 litre diyorum.

Hazırladığınız bu ilacı karıncaların olduğu ve muhtemel yürüme yerleri olan duvar köşelerine, duvarlara püskürterek sıkıyorsunuz. Bunu uygularken havanın rüzgarlı olmamasına dikkat edin lütfen. Ben dün uyguladım ve sonuç inanılmaz arkadaşlarım, karıncalardan eser bile yok :)

Şiddetle tavsiye ediyorum rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Bizim mutfak balkonunda da var, bizde alalım bu ilacı dediğin gibi inş etki eder Sadmin, faydalı oldu bu konu sağolasın :)

En etkili ilaçlardan birisidir..Güvenle kullanabilirsniz yeterki çıktığı yerleri bilin..

Bende geçen sene kullandım, çok etkili gerçekten, bu senede karıncalar yeni yeni görünmeye başladı, yine kullanacağım, tertemiz oluyor ev, hiç bir haşere kalmıyor...

Benzer Diğer Konularımız !

Geri