Karıncalardan nasıl kurtulurum yöntemler nelerdir?

• Konbuyu başlatan İlkayyrhn
  • Başlangıç tarihi
İ

İlkayyrhn

Forum Okuru
Karıncalardan nasıl kurtulurum yöntemler nelerdir?

Karıncalardan nasıl kurtulurum melek kadınlar kulübü karıncalardan nasıl kurtulurum doğal forum'da.​

Arkadaşlar 1 yıl önce bir eve taşındık tam Nisan ayında taşındık ve karıncalar doluydu ev. Şuan kış diye yok oldular ama bahar geldiğinde yine tekrar karıncalar basmasını istemiyorum. Ne yapabilirim acaba? Karıncalardan nasıl kurtulurum bir fikir verin lütfen bana.

Merhabalar
Karıncalardan kurtulmanın doğal yollarından biri tarçın. Tarçın kokusu karıncaları ortamdan uzaklaştırıyor. Ama her yere tarçın serpemeyeceginize göre ilaç deneyebilirsiniz. Şeker bal gibi tatlı şeylere çok çabuk geliyor karıncalar hele bir de zaten eve daha önce uğraşmışlar ise daha hızlı bir şekilde gelirler. Ortalıkta şekerli şeyler bırakmayın. Doğal yöntemlerden biri de tebeşir. Tebeşir ile karıncalara sinir cizerek onların gelmesini engelleyebilirsiniz. Benim en iyi cozumum trendyoldan aldığım bir ilaç tarım bakanlığı onaylı 4 mevsim boyunca kesinlikle karınca filan gelmiyor eve yakınında bile geçmiyor. İsmini de vereyim isterseniz Bayer k-othrine böcek ilacı buna sadece karınca değil diğer haşereler de gelmiyor bilginize.

Karıncalardan sonra en korktuğum şey sirke. "Sirkelerden nasıl kurtulurum kesin çözüm nedir" konumuzu aşağıdaki linkten inceleyebilirsiniz dilerseniz.

Geri