1. Monera

Monera Forum Okuru

Karışık Kuruşuk

Konu, 'Avatar Smile Dünyası' kısmında Monera tarafından paylaşıldı.

[​IMG] [​IMG]

Karışık Kuruşuk konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. karışık resimler

karışık resimler

Hayvanlarda Bile Sevgi Var Beni yürüten Kim Bu Hayat Yolunda ? Zehirlenen Gençlik Gülen Yüz Yavru Domuz Narin Bir Kuş Che'nin Sonu Dünyada Cennet Eşşeğe Yazık Değilmi Balinanın Doğumu ve Anne Şefkati Bırakıp Gitmiyor Çocuk - Maşallah deyin Gözlere Bir Çiçekteki Büyük Sanat ! Milyonların Buluşması Beraber Islandık Biz Bu Yollarda Kısmetini Beklemek...
  2. Karışık mesajlar!!...

Karışık mesajlar!!...

Elini kalbine koy, gözlerini kapa ruhumu yolluyorum birazdan ÖPÜLECEKSİN.. Sev ama yürekten olsun, gel ama ebedi olsun, gidersen benide ***ür, gittigimiz yer kara toprak olsun (h) BeLaLiYim BeLaLi Bu GöNüL SaNa SeVDaLi EgeR SaNa BirSeY oLuRSa YaKaRim Bu DünYaYi (h) Dilini kana bulama sus da oldur beni ne olur! Gönlünün daracigina asta öldür beni NE OLUR! Kimbilir hangi aksam günesle...
  3. karışık duygular

karışık duygular

karışık duygu sözleri karışık duygularla ilgili sözler okul öncesi duygu kartları duygular karisik duygular Eğer bir gün hayatımın son nefesini verirde bu dünyanın güzelliklerinden vazgeçecek olursam yanımda ol ki sana sessizliğin ölüm demek olduğunu göstereyim … !!!S.S.M. * Seni dünyada seven 10 kişi varsa onlardan biri benim seni dünyada seven 5 kişi varsa onlardan biri de benim seni dünyada...
  4. karışık

karışık

izafet.Com - Kadın-Erkek Farkı xD + bikaç karikatür ;)
  5. karışık kuruşuk anlamlı süslü sözler:)))

karışık kuruşuk anlamlı süslü sözler:)))

karışık anlamlı sözler süslü sözler süslü anlamlı karışık ama hepsini düzenleyip süslemekle baya bi uğraştım umarım beğenirsiniz:) Acı çekeceğinden korkan kişi,zaten korkusu yüzünden acı çekiyordur. Sevilmek mutluluk değildir.Her insan kendi kendini sever ama mutluluk bir başkasını sevmektir. Sevmeyi bilirsek başkalarına acı vermeyi unuturuz. İnsanın üç sadık arkadaşı...

Sayfayı Paylaş