Karışık Sözler Facebook

SadmiN

♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥
Yönetici
Karışık Sözler Facebook
Karışık Facebook Sözleri Aşk Sevgi Komik Facebook Sözler Karışık En Güzel Facebook Mesajları

Facebook kullanıcıları için facebook karışık sözler arkadaşlarım. Karışık karışık rahmetli Sadri Alışık yani. Karışık kuruşuk face sözleri isteyen meleklerimiz için toparlama yaptık ve hepsini bir yerde topladık. Başka sizinde bildikleriniz varsa lütfen bizimle paylaşınız.
kahkaha-d0.jpg

Karışık Sözler Facebook
Kendisine 40 can verilse 40'ınıda aynı kız uğruna feda edebilecek tek erkek vardır. "Süper Mario".

Neden seni sevdim ki beni sevmediğini bile bile.... bana acı çektireceğini bile bile... neden sana sevdiğim demek istedimki sanki senin bana demiyeceğini bile bile.....Ama varya bitanem sevmeyeceğini bilsemde acı
çektireceğini bilsemde bana asla sevdiğim demiyeceğini bilsemde... ÖLÜMÜNE SEVDİĞİMSİN.....(ZyNp)

Adını duyduğum zaman degil.. Yanında bir ad duyunca kalbim A C I Y O R .

' ÇéK KanKa ! Nede oLsa aRtık qitmiyor Siqaramın Dumanı ciğeRime yakmıyor Ki ~ onDan başKası KaLbmi acıtmıyor ki yüreğimi.. ! ♥(ZyNp)

Beynim kalbime isyanda ;Onu ihanetle suçlamakta ;Bir vefasız sevdi diye ;Onu bedenimden atmakta..

Aldın benden herşeyimi ;İstemiyorum,kalbimide verme geri ;Son bir isteğim var senden ;N'olur geri ver benliğimi..

Hani Filmin én Güzel Yerinde éléktriklér qidér ya………Sénde Öyle Gitmiştin….Ne Zaman Geleceğin Bilinmeden..!

ßuqünε Kadar Gözyaşlarımı Hakεdεcεk ßi İnsan Görmεdim..Ya ßnm Gözyaşlarm Dεğεrsiz Yada Uğruna Gözyaşı Döktüğm İnsanlar Şεref..

Bir insanı kaybetmek istiyorsanız çok sevin, kendiliğinden gider zaten... Küçük İskender...

Gönül gözü kör olmuş akıl nerde kime ne ...!!! Gönlüm Güle vurulmuş dikeninden banane .

Aslında yanlış kadın yoktur.Sadece ters istikametten gelen erkek vardır.Cünkü aşk erkeğe yakışır , kadın zaten aşktır...
gulme_komik_kahkaha-4208.jpg

Ali Taran Türkiye'nin en ideal 19.erkeği seçilmiş, demek ki türk kızlarının kafası baya iyi.

hayata bak bee 50 krs verip su aliyosun 75krs verip işiyosun..:))

"Haykıracaksın ama isyan etmeyeceksin. Ağlayacaksın ama belli etmeyeceksin. Onsuz kalacaksın belki; ama asla vazgeçmeyeceksin."

Beni 7 aylıkken kilisenin önüne bırakmışlar. Sürüne sürüne caminin önüne gitmişim. İşte iman gücü bu. İnanç bu. =))

Şeytana uymuyorum ama düşünce tarzı hoşuma gidiyor... :)

Seveceksen eğer, onu herşeyinle sevme. Çünkü bittiğinde;" Onu unutamamana değil, unutamayacak kadar çok sevdiğine yanarsın"...

NE SESİ BE ! Saatlerce susmanı özlüyorum bazen ..

Hayattaki en güzel şeyin 'çocuk olmak' olduğunu bile bile; neden sorarlar ki "Büyüyünce ne olacaksın" diye ?

Anne! ''Aşk''tan sonrada hayat varmı, yoksa sadece öyle sevip yok mu oluyoruz ?

Bizimkisi bir αşk hikαyesi değildi. Aşk'tı bizimkisi, gerisi hikαyeydi ..

Yalnızların en büyük sorunu: tek başına özgürlük ne işe yarayacak ?

Özür dilerim,sanırım gözlerindeki cenneti hak edecek kadar masum değildim.

'Seni Seviyorum' derken en güzel 'Fabl' örneğiydin

Birde gelmiş utanmadan arkadaş kalalım diyor ! Ne'densiz birisin SEN SEVGİLİ

Keşke uğruna yalnızlığımızı terkettiğimiz her sevgili , bize onun kadar sadık olsa ..

Sen gittiysen eğer , kim bu bendeki ?

İçimin titreyişi soğuktan değil,yokluğundan...

Ne garip değil mi? Gideceksin. Ben adını değiştireceğim, başkası soyadını..

Zaman unutturmaz , sadece uyuşturur ..

Seveceksen eğer, onu herşeyinle sevme. Çünkü bittiğinde;" Onu unutamamana değil, unutamayacak kadar çok sevdiğine yanarsın"...

Geri