Etiketler:
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Evli Mutlu Çocuklu ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.159
    Ödül Puanları:
    113

karmate nayino sözleri

Konu, 'Yerli Şarkı Sözleri' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

karmate karmate nayino sözleri
    < Konu Resmi..>

Gece gökte yildizlarda
    Dinleyun dertlerumi
    Yarde iman kalmadi hoy nayino
    Bilmeyi hallarumi
    Nayinoma Kurbanis oy

Nayinoma nayino nayinoma kurbani Çatma kaşlarunida al vereyim bu cani

Derdumi yazacağumda
    Komar yapraklarina
    Okurken aksun yaşlarda nayino
    Duşsun yanaklaruna
    Nayinoma kurbanis oy

Nayinoma nayino nayinoma kurbani
    Çatma kaşlaruni da al vereyim bu cani

Sevdaluk ince marazda
    Yakayi canumuzi
    Vazgeçersak eyersada nayino
    Döksünler kanumuzi
    Nayinoma kurbanis oy

Nayinoma nayino nayinoma kurbani
    Çatma kaşlaruni da al vereyim bu cani

karmate nayino sözleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. takımınızın güzel sözleri

takımınızın güzel sözleri

BIZ GONULLERE CEKTIK BAYRAKLARI DIREKLERE DEGIL. BIZ TARIHE YAZDIK ISMIMIZI DUVARLARA DEGIL. BIZ AVRUPADA ACTIK BAYRAGI KADIKOYDE DEGIL. BIZ DUNYAYA POZ VERDIK SAKSAKCILARA DEGIL. VE BIZ IMPARATORLARLA BUYUDUK KESTANELERLE DEGIL. 1905 TE DOGDU ASKIMIZ , SARI KIRMIZI AKAR KANIMIZ, CIMBOMBOM FEDA OLSUN SANA CANIMIZ OLENE KADAR HEP SENIN YANINDAYIZ CIMBOMBOM DIYEREK SANA YUZ KOYDUK, SARININ...
  2. Söz

Söz

Haber, uyarı, dikkat edilmesi gereken konudur. Rüyada duyulan şeyler ayrıca da yorumlanır.Rüyada söz söylemeniz, söz dinlemeniz, yakinda büyüklerinizden bir kimsenin nasihatlerinin isiteceginize veya dedikodu dinleyeceginize isarettir. Bir baska rivayete görede: Rüyada bir kimseye muhtelif dillerde konusan bir adam gelse, Süleyman (A.S.)in kissasina binaen o kimsenin büyük bir mülke nail...
  3. Karmate Nayino-2010

Karmate Nayino-2010

karmate nayino sözleri karmete nayino sözleri Kızlar Karadeniz müziği severmisiniz ben bayılıyorum...Özellikle şimdi size tanıtımını yapacağım Karmete grubunun şarkılarını dinlemeyi çok seviyorum...Benim gibi Karadeniz müziği severlerin zevkle dinleyeceği bir albüm Karmete'nin Nayino albümü... Şimdi albüm tanıtımına geçiyorum... 1.Yağmur Söz & Müzik: Anonim 2.Nayino Söz &...
  4. Şöför sözleri

Şöför sözleri

Şu şöför sözlerine bayılıyorum ya ne kadar yaratıcı ne kadar güzel oluyor çok gülüyorum:D bir kaç örnek verirmisiniz sizde
  5. apaçi sözleri

apaçi sözleri

Kızlar bana yeni ve güzel apaçi sözleri lazım bilenler varsa içinde küfür ve kötü kelime geçmeyenleri bu konumun altından bana verebilir mi teşekkür ediyorum sağolun. iyiki varsınız arkadaşlarım hadi bekliyorum merak ediyorum :)

Sayfayı Paylaş