Karnıma boşaldı eliyle içime sürdü hamilemiyim

Karnıma boşaldı eliyle içime sürdü hamilemiyim
Kizlar merhaba. Bu ay esim karnima bosaldi ve sonra ellerine alip icime surdu. Ovulasyon donemindeydim. (cok acik yazdim kusura bakmayın :zonked:) Bu ay reglim 7 gun gecikti. Geciktigi gunden itibaren akintim bitti. Dun yerleri elimle sildim, agir kaldirdim ve gece karnima agri girdi. Simdi de akintim başladı. Eger gebelik var ise bebege bisey olmusmudur o yuzden mi bu kasilma? Yoksa regl falan mi olacam?
Gebelik belirtisi olarak da : bas donmesi, istah artmasi, cinsel istekde azalma, kirpiklerin birbirine dolasmasi ve regl gecikmesi var. Birde pcos hastasiyim.

Bayramdan dolayı gecikme oluyor neden içinize sürdü anlamış değilim tabiki hamile kalabilirsiniz hiç test yapmafın mı artı bebek olmuş olda bile bu yaptığınız işlerden bebeğe bişey olmaz

Bayramdan dolayı gecikme oluyor neden içinize sürdü anlamış değilim tabiki hamile kalabilirsiniz hiç test yapmafın mı artı bebek olmuş olda bile bu yaptığınız işlerden bebeğe bişey olmaz
Merhaba yanitiniz icin tesekkur ederim :) henuz test yapmadim evet. Bayram bitsin hemen yapacam test. gebeliklerde adet oluyormuş gibi kasilma olur mu? Bacaklarıma agri iniyor bazen. Kasilmalarim oluyor fakat reglim gelmiyor.

Selamlar hayatım tabiki olur olmaz olur mu istersen aşağıda yer alan konuyu tam olarak incele daha ayrıntılı bilgiler bulacağına eminim peki sen bu bebeği istiyor musun ?

Selamlar hayatım tabiki olur olmaz olur mu istersen aşağıda yer alan konuyu tam olarak incele daha ayrıntılı bilgiler bulacağına eminim peki sen bu bebeği istiyor musun ?
Bilmem istiyorum galina

Yani test yapmadan ne desek boş olur :) Hayırlı haberlerinizi bekliyoruz. Saygılar iyi bayramlar dilerim.

Geri