Karnımda kıpırtı var hamilemiyim neden oluyor bu ?

ozlm.ogz

Yeni Üye
Üye
Karnımda kıpırtı var hamilemiyim neden oluyor bu ?

Karnımda kıpırtı var hamilemiyim

Merhaba suan bunları nasıl yazıcagımı ınanın hıc bılmıyorum. duzenlı bı ılıskı yasıyrum nısanlımla adetim ne zaman gelıp ne zaman gelmedıgı hıc bı zaman yazmadım bı kenarıya ama bazen 16sında bazen 27 sınde gelıyor son adet ne zaman gecırdım hıc hatırlamıyrm bagırsaklarımda gruldamalar karnımda kıpırtı var var mıgde bulantısı bas donmesı ıshal kusma hıc bırı yok mıgdemın orda ve karın yanlarında sankı ıcerıden bırı comakla durtuyor gıbı atıyo bagırsagım gurulduyo ve afedersınız ama gaz cıkartyrm cok korkuyorum ıdrarada normal cıkıyorum en son ne zmn ılıskıye gırdık bılmıyrm suan test yapma olsılıgım yok ve bu durum 3 haftadır boyle ne yapmam gerekır yardımcı olursanız cok sevınırım tesekkurler acaba hamile miyim kızlar ne diyorsunuz testi ne zaman yaptırayım ?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Düzenli bir ilişki yaşıyorsanız adet günlerinizi mutlaka not almanızı tavsiye ederim. Hamilelik belirtileri kişiden kişiye göre değişiklikler gösterebilir. Bazen hamilelik belirtileri olmadan da bunu yaşayanların olduğunu biliyoruz.
Bizim burda hamilesiniz yada değilsiniz demek biraz saçma olacaktır. En iyisi en kısa zamanda idrar yada kandan gebelik testi uygulayarak kesin sonucu öğrenmeniz....

Selamlar hayatım. Sadece karındaki kıpırtılar ya da pıt pıt atmalara bakarak hamilesiniz ya da değilsiniz malesef diyemiyoruz. Aslında madem birliktelik yaşıyorsunuz nişanlınız ya da sevgiliniz fakat insan korunma yöntemleri kullanmaz mı hayatım ? neden dikkat etmiyorsunuz. Hamilelik olabilir olmayabilir de. Genelde bunca yıllık tecrübelerimize ve sorulan sorulara bakıldığında hamile olacağınızı düşünmüyorum gebelik bu kadar kolay değil. Zira her türlü sıkıntısı olmadığı ve tam karı koca ilişkisi yaşadıkları halde hamile kalamayan kadınlarımız var sitemizde. Bekleyeceğiz başka yapacak bir şey yok malesef.

Geri