Karpuz dilimli bebek patiği yapılışı

elmalı kurabiye

Yeni Üye
Üye
Karpuz dilimli bebek patiği yapılışı
bebek patiği yapılışı bebek patikleri yapılışı karpuz dilimli patiği patikleri video karpuz dilimli dikimi
ARKADASIMIN BEBEGİ OLACAK İNŞALLAH BENDE ONA GÜZEL BİR PATİK ÖRNEĞİ ARASTIRIKEN BUNU BULDUM VE PAYLASMAK İŞTEDİM HEM ÇOK ŞİRİN HEMDE ÇOK GÜZEL

bebek_patigi_1243006026-7848.jpg

yapılışı: 25 ilmekle başlıyoruz.30 sıra haruşe ördükten sonra 10 sıra kesilirve beyaz iple 4 sıra düz pembe iple 4 sıra ters örüyoruz.9 sıra beyaz 8 sıra pembe olacak sonra kesiyoruz.gösterildiği gibi dikiyoruz.

2hhghuc-9227.jpg

2n8u0p5-1222.jpg

karpuz dilimli bebek patiği

patik gerçekten çok hoş duruyo işleme kısmı gayet acık ve basit ama bir türlü dikemedim resmide tam çözemedim. rica etsem dikiş kısmını daha detaylı anlatabilirmisiniz.

bu patik çok harika ve kolay sizinde örmenizi tavsiye ederim bn ördüm çok güzel oldu

melike

anlatımı tamam fakat dikimini nasıl yapıcaz lütfen bu konuda yardımcı olabilirmisiniz. yani anlayamadım o dikim kısmını ben :S

bu patikten arkadaşımda ördü dikilen kısmı iğne ile büzülerek örülüyor alttanda aynı şekilde büzülüyor tabi beyaz pembe olan kısmı daha sonra alttan düz beyaz kısmı dikiliyor

Geri