1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Karpuz Diyeti Nasıl Yapılır biliyorsanız yazın

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar ben şu aldığım 6 kiloya feci halde takmış durumdayım lahana suyu da içiyorum ve birde karpuzun bol olduğu bu sıcak günlerde aklıma karpuz diyeti geldi de ama Karpuz Diyeti Nasıl Yapılır bilmiyorum bu diyeti yapan varsa bana yazsın ya

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Karpuz Diyeti Nasıl Yapılır biliyorsanız yazın konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Karpuz Diyeti nasıl apılır

Karpuz Diyeti nasıl apılır

Karpuz Diyeti 1.GÜN Sabah Aç karnına 2 bardak su 1 dilim karpuz 30 gr. ( bir kibrit kutusu büyüklüğünde ) 1 dilim light ekmek Öğle 1 dilim karpuz 30 gr. peynir 1 dilim light ekmek Ara öğün 1 dilim karpuz Akşam 200 gr. ızgara tavuk göğsü Salata 1 dilim light ekmek Gece 1 dilim karpuz 1 dilim light ekmek 2.GÜN Sabah Aç karnına 2 bardak su...
  2. Karpuz dilimli bebek patiği yapılışı

Karpuz dilimli bebek patiği yapılışı

bebek patiği yapılışı bebek patikleri yapılışı karpuz dilimli patiği patikleri video karpuz dilimli dikimi ARKADASIMIN BEBEGİ OLACAK İNŞALLAH BENDE ONA GÜZEL BİR PATİK ÖRNEĞİ ARASTIRIKEN BUNU BULDUM VE PAYLASMAK İŞTEDİM HEM ÇOK ŞİRİN HEMDE ÇOK GÜZEL yapılışı: 25 ilmekle başlıyoruz.30 sıra haruşe ördükten sonra 10 sıra kesilirve beyaz iple 4 sıra düz pembe iple 4 sıra ters örüyoruz.9...
  3. Yazılı Oje Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Yazılı Oje Nasıl Yapılır biliyor musunuz

Ya kızlar son yılların modası olan yazılı ojeler acaba nasıl yapılıyor onlarda çatlayan ojeler gibi mi oluyor yoksa ekstradan üstüne mi yazılıyor?
  4. Çorba Diyeti Nasıl Yapılır?

Çorba Diyeti Nasıl Yapılır?

çorba diyeti, çorba diyeti yapımı, çorba diyeti nedir Sevgili melekler, diyetlerde öncelikle amaç mideyi kalorisiz gıdalarla doldurarak acıkmayı geciktirmektir. Bu noktada çorbalar imdada yetişir. Yapılan bilimsel çalışmalar özellikle çorbanın tokluk hissini arttırdığını destekliyor. Ana yemek öncesi tüketilen çorba midenin hacmini doldurmakta ve diğer yemeklerin daha düşük miktarda...
  5. Makarna diyeti nasıl yapılır?

Makarna diyeti nasıl yapılır?

makarna diyeti,makarna diyeti zayıflatırmı,makarna diyeti nasılyapılır,makarna diyeti nasıl uygulanır,makarna diyeti yapanlar Makarna bilinen ve genel olarak en çok tüketilen karbonhidratların arasındadır. Makarna diyeti nasıl yapılır? Sorusuna genel bir yanıt vermek gerekirse aslında bu yaklaşık olarak günlük 1100 kalorilik bir beslenme şeklidir de denilebilir. Günlük almanız gereken...

Sayfayı Paylaş