Karpuz kol modası geliyor

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Karpuz kol modası geliyor
karpuz kol elbise modelleri karpuz kollu elbise modelleri kol kollu gelinlik
Çok eski zamanların modası olan karpuz kol modası yeniden ve yeni haliyle geri geliyor:)Ben küçükken karpuz kollu bir çok elbisem vardı.Annem güzel güzel kumaşlar alır bana çeşit çeşit karpuz kollu kıyafetler dikerdi.Çok severdim.Şimdi olsa şimdi de giyerim:)Ama artık annem yaşlandı, bende büyüdüm artık:):):)Zaman hızlı bir şekilde akıyor.İnsanlar değişiyor, yaşam şekilleri değişiyor, kafa yapıları değişiyor; ama moda değişmiyor sadece gelişiyor:):):):)

Karpuz kollu elbiseleri bilmeyeniniz giymeyeniniz yoktur eminim:)Eskiden puantiyeli ama aynı modellerde bir çok karpuz kollu elbise vardı.Kumaşlar bile farklıydı.Şimdiler de ki kumaşlar çok özel ve kaliteli.Eski zaman artık eski de kaldı.Peki şimdilerin karpuz kol modasını merak eden var mı.?Bence var.O halde buyrunuz...

karpuz-kol4-6338.jpg
karpuz-kol5-6204.jpg

İşte yepyeni karpuz kollu elbise modeli:)Tabi bu kısa olanları.Dha bir çok modeli de çıkar.Bu sadece başlangıç...Görünümü çok güzel ama ben kısa değilde biraz daha uzun olmasını isterim ki kısa elbise giymeyi sevmem zaten eşimde giydirmez:D:D:D

Model şuan bu ama renkleri var.İşte diğer renkleri...

karpuz-kol1-5919.jpg

karpuz-kol2-6996.jpg

karpuz-kol3-8353.jpg

En göze çarpan bana göre siyah ve turkuaz.Pembe çok çafçaflı geldi bana:D

Geri