karşılıksız sevgi sözler

M

Misafir

Forum Okuru
karşılıksız sevgi sözler
karşılıksız sevgi sözler
karşılıksız sevgi sözleri
karşılıksız sevgi sözleri 2012

Sevgisine karşılık bujlamayan beylerin ve bayanların yüreğinde ki acıyı hafifletmiyecek ama yüreğinde ki acısını dile getirecek olan karşılıksız sevgi sözler burada Melek'ler.

149da696ad9135.jpg

Ne kurulacak bir hayal bıraktın güzelim bana nede yaşanaca bir hayat.

Uzaktan da olsa seni sevmek en güzel duygu olsa gerek. Rüyalarda sevgilimsin, sen benimsin.

Bir damla sevgi için sana yalvardım, duy sesimi gir gönlüme.

Zamanla unutmayı bilirim ama unutmayı asla..

Sevdim seni sebepsiz sevdim seni şerefsiz.

Karşılık Beklemediğim umutlarımda hayallerde hep sevdiğim tek platonik aşkımsın seviyorum seni.

Sen Aşkımdan Bir Habersiz Yaşıyorsun Seni izliyorum Kalbim ellerimde Seni bekliyorum biliyormusun?

Ne zaman Seni görsem kalbim yerinden oynuyor gözlerine baksam o an hayat donuyor ama bir sen görmüyorsun karşında eriyorum.

Sen benim Kalbimin iLk ve tek taraflı Aşkısın Kalbim Seni Seçti..

Deprem gibi girdin gonlume, fay hatti cizdin beynime, enkazlar biraktin kalbimde, artçılar hala devam ediyor..

Karşılıksız sevmek yalnızca onlarda vardır…Her yiğidin harcı değil…Yalandan sevmek nedir ki sanki…Herkes yalandan sever…Ben de yalandan sevebilirim seni…Kolay iş…

Bitsin artık dersin, bitmez…Nefret edersin…Nefret ettiğin kadar delice seversin…Ama çare yoktur…Bence sen bunlara zaten dayanamazdın…Yürekten sevmediğin de isabet olmuş…

Zaten yürekten sevenler sevdiğinin üzülmesine de dayanamazlar biliyor musun…İşte budur yürekten sevmek ve öyle göründüğü gibi de kolay değildir…Unutma bunu…

Seni sevmek hayallerim de, seni sevmek rüyalarımda, sen sevmesende ben böyle de mutluyum seninle.

Aslında sen hiç olmadin ki.. Sen hiç benim olmadin ki.. Ve sen.. asla benim olamayacaksın ki..

Şarkılar Şimdi Daha Anlamlı, Şimdi Şarkıları Dinlerken Gözlerimden Akan yaşların Anlamlarını taşıyor Kalbim Şimdi Anlıyorum Damardan Şarkıların Sebeplerini Aşk Acısı Aslında Şarkıymış

Sen gözlerimde bir umut, sen yüreğimde bir sevinç ama karşılıksız aşk yaşarken ölmekmiş gülüm.

Karşılıksız aşk bir güzelin gözlerinde dumansız yanmakmış.

Seni hayal ediyorum geceleri Masamın Soğuk kenarında zaten hep hayal ediyorum seni olsanda olmuyor istemiyorsun beni.

Sen Varken senden Habersiz Seviyorum Seni Ya Sen Yokken Nasıl Seveceğim Seni

Seni sevmek karşılıksız olsa da seni sevmek sensiz olsa da, seni sevmek benim en büyük aşkım.

Benzer Diğer Konularımız !

Geri