KART FALINA BAKIYORUUUUM :))

1melek

Aktif Üye
Üye
KART FALINA BAKIYORUUUUM :))
merhaba ,nasilsiniz?ben yine size rahatsiz ediyorum,bu defe abim icin bakmanizi rica edicem,is konusunda hic one gidemiyor hep bi sikinti bi ugursuzluk,onun icin cok uzuluyorum ,onlarda uzakta oluyorum,birazda onun icin icim hic rahat degil,ismi faig 24 yasinda,
Abin için yaptığım açılım şöyle çıktı; 1 ay içerisinde çok yakın bulduğu bir arkadaşıyla maddi konuda yani para konusunda bazı konuşmalar yapmış ve bu konuyla ilgili bir haber bekliyor parasal olarak sıkıntılı olarak duruyor abin.
evet ciddi manada hayatında bazı belirsizlikler var ki önünü göremiyor bir türlü hayatının aynen bu durumda.nereye yeni bir şeye başlasa tuhaf bir şekilde şansı ters dönüyor.İş ve maddi konularda pek akıllıca davranamadığını ve bu yüzden kaybettiğini düşünüyor kendisi.

Ama şöyle bir şeyde var fazla sürmez kısa bir süre sonra şansı dönuyor abinin ve bulunduğu mekanlardan uzaklaşacak ve ondan sonra işleri yoluna girecek olarak çıkıyor kartlara göre. Birde bir ayrıntı daha var abin evlimi bekar mı bilemiycem ama bir bayanla ters düşmüş yada düşecek .Bu durumada 3. bir şahıs sebeb olmuş ve her ikisinin arasında ciddi manada engeller var olarak çıkmış.
Umarım hakkında hayırlısı olsun.Görüşmek üzere.

Abin için yaptığım açılım şöyle çıktı; 1 ay içerisinde çok yakın bulduğu bir arkadaşıyla maddi konuda yani para konusunda bazı konuşmalar yapmış ve bu konuyla ilgili bir haber bekliyor parasal olarak sıkıntılı olarak duruyor abin.
evet ciddi manada hayatında bazı belirsizlikler var ki önünü göremiyor bir türlü hayatının aynen bu durumda.nereye yeni bir şeye başlasa tuhaf bir şekilde şansı ters dönüyor.İş ve maddi konularda pek akıllıca davranamadığını ve bu yüzden kaybettiğini düşünüyor kendisi.
Ama şöyle bir şeyde var fazla sürmez kısa bir süre sonra şansı dönuyor abinin ve bulunduğu mekanlardan uzaklaşacak ve ondan sonra işleri yoluna girecek olarak çıkıyor kartlara göre.
Birde bir ayrıntı daha var abin evlimi bekar mı bilemiycem ama bir bayanla ters düşmüş yada düşecek .Bu durumada 3. bir şahıs sebeb olmuş ve her ikisinin arasında ciddi manada engeller var olarak çıkmış.
Umarım hakkında hayırlısı olsun.Görüşmek üzere.
cok sagolun,insallah onunda sansli gunleri gelirde icim ferahlar,evet evli cocuguda var,,,,,nekadar tesekkur etsem az size

han-DE

Yeni Üye
Üye
Cnm üzerinden çok zaman geçti. Hala ev konusunda bir gelişme yoksa bakalım.Ya da Başka konuda bakalım sana inş.
evi alamadık ev konusundaki icra takibi de kaldırmışlar sahibi parayı denkleştirdi sanırım bi yerlerden.ev hayallerimiz bir süre ertelendi.iş yerimde ve eşimin çalıştığı şirkette 2 kişiden çekiniyorum.beni çaktırmadan takip ettiklerini düşünüyorum."bu kişiler benden ne istiyor olabilir?" yanlış mı anlıyorum onları?

1melek

Aktif Üye
Üye
evi alamadık ev konusundaki icra takibi de kaldırmışlar sahibi parayı denkleştirdi sanırım bi yerlerden.ev hayallerimiz bir süre ertelendi.iş yerimde ve eşimin çalıştığı şirkette 2 kişiden çekiniyorum.beni çaktırmadan takip ettiklerini düşünüyorum."bu kişiler benden ne istiyor olabilir?" yanlış mı anlıyorum onları?
Merhaba Han-De gelelim senin falına :)
Siz ev meselesine bayağı içerlemişsiniz beraberce ,çok gündeminize almışsınız neden olmadı ?niye olamadı?bunlar nasıl olduda bu parayı toparlayıp icra meselesini kaldırdılar diye.çünkü beklemiyordunuz ve sonuç sizi üzmüş.
Diğer meseleye gelirsek kuşkuların pek yersiz değil lakin çekinme olayın biri bayan olmak üzere bu kişilerin dikkatini çekmiş olmanız ve sizi biraz irdelemek istemelerinden kaynaklanıyor.Bazı gelişmeleriniz olmuş ve bu kişilerde bunun nereden elde edildiği konusunda meraktalar.olay bu yani.
Her ne yapmak istiyorsan herşeyin hızlı bir şekilde yapılmasını ve bir anda olup bitmesini istiyorsun sen.Bazende haklılık payın yok değil.
Her neyse artık ilerleyen zamanlarda eşinin sevineceği bir durum gerçekleşecek ve ardından da sen sevineceksin böyle bir durum oluşacak.Ayrıca senin sağlıkla ilgili bir haberin var.Umarım güzel şeyler olur.
Görüşmek üzere.

han-DE

Yeni Üye
Üye
Merhaba Han-De gelelim senin falına :) Siz ev meselesine bayağı içerlemişsiniz beraberce ,çok gündeminize almışsınız neden olmadı ?niye olamadı?bunlar nasıl olduda bu parayı toparlayıp icra meselesini kaldırdılar diye.çünkü beklemiyordunuz ve sonuç sizi üzmüş.
Diğer meseleye gelirsek kuşkuların pek yersiz değil lakin çekinme olayın biri bayan olmak üzere bu kişilerin dikkatini çekmiş olmanız ve sizi biraz irdelemek istemelerinden kaynaklanıyor.Bazı gelişmeleriniz olmuş ve bu kişilerde bunun nereden elde edildiği konusunda meraktalar.olay bu yani.
Her ne yapmak istiyorsan herşeyin hızlı bir şekilde yapılmasını ve bir anda olup bitmesini istiyorsun sen.Bazende haklılık payın yok değil.
Her neyse artık ilerleyen zamanlarda eşinin sevineceği bir durum gerçekleşecek ve ardından da sen sevineceksin böyle bir durum oluşacak.Ayrıca senin sağlıkla ilgili bir haberin var.Umarım güzel şeyler olur.
Görüşmek üzere.
çok teşekkür ederim.başarınız daim olsun.

Val

Yeni Üye
Üye
Merhabalar canim bir kac ay once bana bakmisdin evlilikle ilgili simdi bir eyitimle bagli proqramim var onun nasil olacani is hayatimin nasil olacani marak ediyorum .bir deyisiklik olacakmi hayatimda .baksan yeniden cox sevinirim

KART FALINA BAKIYORUM..
Sorunuzu net bir şekilde yazarsanız ve Tek bir konu hakkında sorarsanız kart falı bakabilirim. Haydi buyrun bakalım hanımlar.
Ekli dosyayı görüntüle 9907
Genel yorum değil , soru -cevap şeklinde bakıyorum.O yüzden merakta olduğunuz konuyu soru cümlelerine dönüştürerek sormanızı rica ediyorum arkadaşlar.
selam adım gamze ismi uğur tek soru ilişkim düzelcekmi

melekler sanalika kafe kart nasıl alabilirim hakkında benzer konular Forum Cevap Tarih
Hgs kart başvurusu yapmak için gerekli olan evraklar Hgs kart başvurusu yapmak için gerekli olan evraklar
hgs etiketi nasıl alınır,hgs başvurusu nasıl yapılır,hgs almak için gereken evraklar nelerdir,hgs kart nerden alınır,hgs başvuru formu, 36564 Hgs etiketi yada hgs kart başvurusu yapmak için gerekli olan evraklar...
Faydalı Bilgiler 0
HGS Etiketine Kartına Nasıl Para(Bakiye) Yüklenecek? HGS Etiketine Kartına Nasıl Para(Bakiye) Yüklenecek?
hgs bakiye sorgulama,hgs bakiye yükleme,hgs etiketi nedir,hgs kart fiyatı nedir,hgs ne kadar,hgs nereden yüklenir,hgs para bakiye sorgulama,hgs para bakiye nasıl yüklenir, 36552 HGS’ye para yükleme...
Faydalı Bilgiler 0
green card 2014 yılı kart başvuruları ne zaman? green card 2014 yılı kart başvuruları ne zaman?
Bu yıl geçirdik galibe ama 2014 yılında green card başvuru tarihleriş ne zaman olacak bilgi verirmisiniz ?
Soru-Cevap 1
morpa kampüs üyelik kartını nasıl alabiliriz? morpa kampüs üyelik kartını nasıl alabiliriz?
İkizlerime morpa kampüsün faydalı olacağını düşündüm ve üyelik yaptırmaya karar verdim.Yalnız bu şifreli üyelik kartını nerden ve nasıl temin edeceğim yardımcı olurmusunuz?
Soru-Cevap 5
melekler sanalika kafe kart nasıl alabilirim melekler sanalika kafe kart nasıl alabilirim
Sanalika müptelasıyım ve kafe kart almaya çalışıyorum bir türlü olmuyor. Nasıl alabilirim oynayan ya da bilen var mı yardım edin ne olur :(
Soru-Cevap 1