KART FALINA BAKIYORUUUUM :))

Konu, 'Fal Çeşitleri Yıldızname ve Diğerleri' kısmında 1melek tarafından paylaşıldı.

Etiketler:
  1. 1melek

1melek Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Abin için yaptığım açılım şöyle çıktı; 1 ay içerisinde çok yakın bulduğu bir arkadaşıyla maddi konuda yani para konusunda bazı konuşmalar yapmış ve bu konuyla ilgili bir haber bekliyor parasal olarak sıkıntılı olarak duruyor abin.

evet ciddi manada hayatında bazı belirsizlikler var ki önünü göremiyor bir türlü hayatının aynen bu durumda.nereye yeni bir şeye başlasa tuhaf bir şekilde şansı ters dönüyor.İş ve maddi konularda pek akıllıca davranamadığını ve bu yüzden kaybettiğini düşünüyor kendisi.

Ama şöyle bir şeyde var fazla sürmez kısa bir süre sonra şansı dönuyor abinin ve bulunduğu mekanlardan uzaklaşacak ve ondan sonra işleri yoluna girecek olarak çıkıyor kartlara göre.

Birde bir ayrıntı daha var abin evlimi bekar mı bilemiycem ama bir bayanla ters düşmüş yada düşecek .Bu durumada 3. bir şahıs sebeb olmuş ve her ikisinin arasında ciddi manada engeller var olarak çıkmış.

Umarım hakkında hayırlısı olsun.Görüşmek üzere.

Arzu 18 bunu beğendi.
  2. Arzu 18

Arzu 18 Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    35
    Ödül Puanları:
    18
    cok sagolun,insallah onunda sansli gunleri gelirde icim ferahlar,evet evli cocuguda var,,,,,nekadar tesekkur etsem az size

3. han-DE

han-DE Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    3
    evi alamadık ev konusundaki icra takibi de kaldırmışlar sahibi parayı denkleştirdi sanırım bi yerlerden.ev hayallerimiz bir süre ertelendi.iş yerimde ve eşimin çalıştığı şirkette 2 kişiden çekiniyorum.beni çaktırmadan takip ettiklerini düşünüyorum."bu kişiler benden ne istiyor olabilir?" yanlış mı anlıyorum onları?

4. 1melek

1melek Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba Han-De gelelim senin falına :)

Siz ev meselesine bayağı içerlemişsiniz beraberce ,çok gündeminize almışsınız neden olmadı ?niye olamadı?bunlar nasıl olduda bu parayı toparlayıp icra meselesini kaldırdılar diye.çünkü beklemiyordunuz ve sonuç sizi üzmüş.

Diğer meseleye gelirsek kuşkuların pek yersiz değil lakin çekinme olayın biri bayan olmak üzere bu kişilerin dikkatini çekmiş olmanız ve sizi biraz irdelemek istemelerinden kaynaklanıyor.Bazı gelişmeleriniz olmuş ve bu kişilerde bunun nereden elde edildiği konusunda meraktalar.olay bu yani.

Her ne yapmak istiyorsan herşeyin hızlı bir şekilde yapılmasını ve bir anda olup bitmesini istiyorsun sen.Bazende haklılık payın yok değil.

Her neyse artık ilerleyen zamanlarda eşinin sevineceği bir durum gerçekleşecek ve ardından da sen sevineceksin böyle bir durum oluşacak.Ayrıca senin sağlıkla ilgili bir haberin var.Umarım güzel şeyler olur.

Görüşmek üzere.

Arzu 18 bunu beğendi.
  5. han-DE

han-DE Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    3
    çok teşekkür ederim.başarınız daim olsun.

6. 1melek

1melek Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    İyi dileğin için teşekkür ederim Han-De.

7. Val

Val Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhabalar canim bir kac ay once bana bakmisdin evlilikle ilgili simdi bir eyitimle bagli proqramim var onun nasil olacani is hayatimin nasil olacani marak ediyorum .bir deyisiklik olacakmi hayatimda .baksan yeniden cox sevinirim

8. Val

Val Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Adim Valide 22 yasimdayim bekarim

9. 1melek

1melek Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    53
    Ödül Puanları:
    28
    açmış olduğum sayfayı sonlandırıyorum.burada fal bakmayacağım artık...

KART FALINA BAKIYORUUUUM :)) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Müze Kart

Müze Kart

müze kartı hakkında bilgi Bakanlıktan Kültür Hizmeti – 20YTL Vatandaşlar, 20 YTL Vererek Elde Edecekleri "Müzekart" ile 1 Yıl Boyunca Türkiye'nin Her Yerindeki 300'ü Aşkın Müze ve Ören Yerini İstediği Kadar Ziyaret Edebilecek. Kültür ve Turizm Bakanlığı, vatandaşların müze ziyaretlerini artırmak için önemli bir projeyi hayata geçiriyor. Vatandaşlar, 20 YTL vererek elde edecekleri...
  2. Bayram Kartları

Bayram Kartları

bayram kartları bayram kartı Eskiden bayramlarda sevdiklerimize tebrik kartları yollardık ama çok eskide kaldı artık kartların yerini smsler ve elektronik postalar aldı... Sizde bu bayram sevdiklerinizi hatırlamak en azından bir elektronik posta göndermek isterseniz buyrun en güzel bayram kartları :tik:
  3. fal

fal

ben sevgilmile ayrıldım barıscakmızıyız yada bana dönmesi için ne yapabilirim hala seviyorum tskkür ederim
  4. Yılbaşı kart yılbaşı tebrik kartları

Yılbaşı kart yılbaşı tebrik kartları

Yılbaşında mail yolu ile yada facebookta birbirine kart atmak isteyen arkadaşlarımız için birbirinden güzel kartlar hazırladık. Hadi şimdiden iyi yıllar kızlar sizlere ve değerli misafirlerimize. Umarız yeni yıl, sizlere yepyeni umutlar, sağlıkla birlikte, huzur, bol para ve aşk getirir :D:D :dede: Yılbaşı kart yılbaşı tebrik kartları
  5. Fal meraklılarına Fal bakıyorum

Fal meraklılarına Fal bakıyorum

Fal meraklılarına :) Merhaba Arkadaşlar bir site buldum gerçekten çok yetenekli yorumcular var www.tellwe.com ben senay45 e baktırdım çok güzel youmları belki bu siteyi denemek istersiniz diye paylaşmak istedim sevgiler

Sayfayı Paylaş