Kartalkaya yeni sezona artık hazır

zuzu65

zuzu65

Yeni Üye
Üye
Kartalkaya yeni sezona artık hazırTürkiye'nin gözde kayak merkezlerinden Bolu Kartalkaya'daki kar kalınlığı 20 santimetreye ulaştı.

Bolu Kartalkaya Kayak Merkezi, tatilcilere kapılarını açmaya hazır. Aralık ayının ilk haftası 2008 – 2009 kış sezonuna merhaba demeye hazırlanan Kartalkaya'daki tesisler, pist ve lift bakımlarını tamamlayarak sezonu beklemeye başladılar. Yeni sezon ile birlikte tatilcilere merhaba diyecek olan Kartalkaya bu yıl da kayak ve snowboard sevenlerin çekim merkezi olmayı hedefliyor.

Kartalya'da bulunan Grand Kartal Otelin Genel Müdürü Halit Ergül, erken yağan karın kendilerini mutlu ettiğini ve yağışın bu şekilde devam etmesi halinde aralık ayının ilk haftası sezonu açacaklarını belirtti.

Ergül, kayak sevenlerin, 32 kilometre ile Türkiye'nin en uzun ve en bakımlı pistlerine sahip Kartalkaya'da rahatça kayak yapabileceklerini ifade etti.

Kurban Bayramı tatili için de rezervasyonlarının devam ettiğini belirten Halit Ergül, ''Bayrama kadar rezervasyonlarımızın tamamen dolacağını düşünüyoruz'' diye konuştu.

İstanbul'a 3, Ankara'ya ise 2 saat mesafede bulunan Kartalkaya Kayak Merkezi bu yıl yurt dışından özellikle de Rusya'dan yoğun talep alıyor.

Avrupa'daki kayak merkezlerindeki konforu misafirlerine sunan Kartalkaya, her yıl yaptığı bakımlar ve yeni yatırımlar ile de kayak sevenlerin gözdesi olmayı başarıyor.pressturk.com
 

Benzer İçerikler

Üst