Kartepe kayak merkezi

MEÇHUL

MEÇHUL

Daimi Üye
Üye
Kartepe kayak merkezi
kartepe kayak merkezi kartepe resimleri kar tepe kocaeli
Kış aylarınım en güzel tatili kayak merkezlerine gidip doyasına kaymak ve o güzelliklerin tadını çıkarmaktır bence:):)İşte meleklerime kışın gidebilcekleri güzel bir kayak merkezi..


kartepe-6153.jpg


Kartepe
Kartepe eski adıyla Keltepe Kocaeli-İzmit ilimizin güneydoğusunda yer almaktadır. Kartepe kayak merkezi 1650 mt. Yükseklikte Kartepe dağı üzerine kurulmuştur. Kartepe Fındık, meşe, kestane ağaçlarından oluşan orman örtüsüyle kaplıdır.Dağ eteklerinde Meyve bahçeleri arasında köyler vardır. Kartepe dağına en kolay ulaşım maşukiyeden sağlanır.
kartepe-6410.jpg

BİLGİ İÇİN : 0212 245 06 06

Kartepe Kayak Merkezi Konaklama
Kartepe kayak merkezinde bir adet Green Park a ait 5 yıldızlı otel bulunmaktadır. Otel 12 ay boyunca faaliyettedir. Kartepe kayak merkezi Green Park Hotel 14 katlıdır ve ayrıca 50 adet 2 oda 1 salon apart binası bulunmaktadır.
Kartepe kayak merkezinde Geyikalanında Restoran ve Kadıkonağı toplanma alanında bulunan fast food dışında tüm outletler ana binadadır. Kartepe kayak merkezinde 250 otel odası olup Green Park Oteldeki 219 standart oda çift yataklıdır. 29 oda french bed odadan oluşmaktadır. Kartepe kayak merkezinde, Green Park otelde ayrıca 500 kişilik Şimşek restoran konuklara hizmet vermektedir. Green Park Otelde ayrıca balo salonları, klüp ve barlar ile toplantı salonları bulunmaktadır. Kartepe kayak merkezinde kayak kaydıktan sonra konuklar Green Park Otelin kapalı yüzme havuzunda dinlenebiliyor. Green Park Otelde Sauna, Fitness, Bilardo gibi aktiviteler de mevcut.
Kartepe kayak merkezinde kayak malzemeleri kiralamak için kayak odası bulunuyor ve kayak dersleri için kayak hocaları var.

kartepe_gece-3925.jpg

Kartepe Kayak Merkezi Pistler
Kartepe kayak merkezinde 4 lift 3 telesiyej 1 teleski mevcut olup pist uzunlukları 400 m ile 3500 m arasında değişmekte. Kartepe kayak merkezinde kayak sezonu aralık sonlarından şubat sonuna kadar sürüyor. Kartepe kayak merkezinde kar kalınlığı normal şartlarda 80- 200 cm arasında değişiyor.


Kartepe Kayak Merkezi Ulaşım
Kartepe kayak merkezi Maşukiye'ye 15 km. , İzmit'e 25 km olup İstanbul'a 1 saat 15 dakika ve Bursa'ya 2 saat uzaklıktadır.
Kartepe kayak merkezine İstanbul - Ankara otoyolunda İzmit Doğu çıkışından çıkıp, Maşukiye ye geldikten sonra tabelaları takip ederek ulaşabilirsiniz. Maşukiye- Kayak Merkezi Arası 17 km.
 
BİTTERİM

BİTTERİM

Yeni Üye
Üye
çok güzel canım paylaşım için tşkler :)
bizim palandökende çok güzeldir ayıptır söylemesi:utan::D
 

Benzer İçerikler

*MeleK*
Cevaplar
1
Görüntüleme
4K
*MeleK*
*MeleK*
THESECRET
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
THESECRET
THESECRET
PaSikA
Cevaplar
0
Görüntüleme
4K
PaSikA
*MeleK*
Cevaplar
0
Görüntüleme
4K
*MeleK*
*MeleK*
*MeleK*
Cevaplar
0
Görüntüleme
1K
*MeleK*
*MeleK*
Üst