Kartondan oyuncak olarak neler yapılabilir?

P

Pembegulll

Forum Okuru
Kartondan oyuncak olarak neler yapılabilir?

Kartondan oyuncak yapımı melek kadınlar kulübü kartondan oyuncak araba yapımı forum'da.​

Arkadaşlar benim oğlum 4 yaşında okul öncesi çalışmaları için evde birtakım etkinlikler yapıyoruz acaba kartondan oyuncak yapımı nasıl olur örneğin araba ev tarzında. Karton topladım eve yigdim bir sürü acaba kartonu nasıl değerlendiriyorsunuz çocuklarınız için?

Merhabalar
Çocuğunuzla birlikte vakit geçirmek düşüncesi bile güzel. Bebekler doğduğundan itibaren gelişim süreci içine girerler. Yani anne olarak onunla ilgilenmeniz birlikte bir aktivite yapmanız çocuklar için de çok iyi. Kartondan bazı şeyler yapmak değerlendirmek çocuğunuzun da hayal dünyasını şekillendirmek onunla bu aktiviteleri yaşamak gelişimi için çok faydalı. Kartondan oyuncak yapımı konusunda size birkaç örnek derledim örneğin ev araba araba yolları gibi.

images (1).jpeg

images (2).jpeg

images (3).jpeg

Okul öncesi çocuklar için bazı kavramlar çok önemlidir bu konuşma diline de yansır okula hazırlık için de gerekli. Dilerseniz çocuğunuzla ilgili olarak aşağıdaki linki de inceleyebilirsiniz. "Çocuklara okul öncesi eğitimde kavramları öğretme listesi"

Geri