Kaş alırken bunlara dikkat edin!!

Kaş alırken bunlara dikkat edin!!
güzel kaş alan kuaförler en iyi kaş alan kuaför en güzel kuaför iyi kuaförler istanbul
Benim size tavsiyem kaşınızı iyi bir kuaförde aldırın kendiniz almayın yoksa sonradan siz üzülürüsünüz:Dkendimden biliyorum:Ddersimi aldım artıkın kuaföre gidiyorum:DAma ben iyi kaş alırım diyorsanız o zaman bunlara dikkat edin:)


Kaş almayı hafife almayın kaş şeklinizin ruhunuzu ve duygularınızı yansıttığını yüzünüze anlam kattığını unutmayın.. Genel olarak kaş almak dağınık görünümü düzenlemek için yapılır. Son dönemlerde ise dünyada ve ülkemizde yüze farklı bir anlam katmak için profesyonel kaş tasarımcıları tarafından yapılıyor.
Kaş alırken dikkat edilmesi gerekenler
Kaş başlangıcı burun deliği ile aynı doğrultuda olmalı ve uzunluğu gözün dış köşesine kadar uzanmalı.. Kaşınızı yukarı doğru çok incelttiğinizde gözleriniz çok küçük görünür. Kaşlarınızın ortasını çok fazla almanız ise size şaşırmış baykuşa benzer bir ifade verebilir.

Tek tek alın..
Eğer kaşlarınızı şekillendirme konusunda şüpheleriniz varsa yapamayacağınızı düşünüyorsanız kaşlarınızı almayın. Bu konuda kendinize güvenseniz bile alınan kaşın geç çıktığını aklınızda bulundurarak birer birer alın.

Kaş alırken acı duymamak için
Kaşlarınızı fazla acıtmadan ve tahriş etmeden almanın yolları var. Kaş almaya başlamadan önce sıcak bir duş alın. Bunu yapamıyorsanız yüzünüzü sıcak suyla yıkayın ya da bir süre kaşlarınızın üzerinde sıcak suyla yıkanmış ufak bir sıcak havlu bekletin.

Buz kullanmayın
Ne yaparsanız yapın ama bölgeyi buzla uyuşturmayın.. Buz gözenekleri kapatır ve kılları çekmenizi zorlaştırır daha çok ağrıya neden olur. Cımbızla kaş almayı bitirdiğinizde elinizi yüzünüzü iyice yıkayın. Bir pamuk ve enfeksiyonu kanamayı önleyici temizleyicilerle de silebilirsiniz.
 
aSqimSin

aSqimSin

Yeni Üye
Üye
Bilgilendirme için teşekkürler. Ben kendim alamıyorum güzel alan bi arkadaşım var. Bazen o alıyor,bazen de kuaföre gidiyorum.
 
RoCCo

RoCCo

Yeni Üye
Üye
ooo bu memlekette millet ekmek parası bulamıyo:D üc günde bii kuafofe paramı verilir:D
alın kasınızı kendiniz ulee
yada almayın dagınık kalsın:D
 
aSqimSin

aSqimSin

Yeni Üye
Üye
ya ufak tefek çıkanları kendim alıyorum tabi sen de öyle sık sık gitmiyorum :D bazen öyle bi oluyor ki şekil falan kalmıyor :D o zaman gidiyorum :D
 
M

Misafir

Forum Okuru
ooo bu memlekette millet ekmek parası bulamıyo:D üc günde bii kuafofe paramı verilir:D
alın kasınızı kendiniz ulee
yada almayın dagınık kalsın:D


Hadi ordan pasaklı :kızıl: Bu memleketin ekmek sorunları ne zaman bitti ki ya da biter mi ? Cevap veriyorum; hiç bir zaman :) Gülümsediğime bakma bu konudan ötürü içim ağlıyor ama arsızlığa vurayım dedim :D:D

Hem güzellik felan düşünmeyin ekmeğiniz de olun dersen o bahsettiğin ekmek sorunları daha da büyür. Neden mi? Güzelliğini boşlayan kadın, kilo alma derdi olmadığı için ha gayret ekmek yer, memleket de olan ekmekler de biter :D:D


Sevgili Meçhul paylaşım için tşkler :)
 
RoCCo

RoCCo

Yeni Üye
Üye
olaya bakıs acın süper rüyam :D:D
kızımm alın elinize cımbızı tek tek yolun gitsin
ahaa da iştee:D
herseyi beceriyonuzda bundan mı eksik kalcaksınız:D
yok ama filancas kuafore gidiyo bn kendim niye alıyıom:zuha:
 
K

Kayıtsız Üye

Forum Okuru
güzellik salonu değil dolandırıcılık merkezi

kaşlarımdaki makyajı sildirmek için esat cad. 75/2 küçükescat adersinde bulunan mehtap güzellik salonu ile 350 tl ye anlaştım 2. seyansta bana kaşlarımın başka işlemi kaldırmayacağını işleminde zaten bittiğini söyledi o an yapılan işlemi görmemediğimden iyileşme sürecini bekledim 10 gün sonra kaşlarımda makyajın olduğunu görüp kendini aradım sildiğini idda ettiği makyajın durduğunu belirtim kişi tekrar gelmek istiyorsanız para ödemeniz gerekiyor artı biz sizinle seans başına 350 tl ye anlaştık dedi şikayet edeceğimi söyleyince kaşlarıma işlem için çağırdı gittiğimde beni tehdit edip bana hakaret etti ve üstüme yürüdü bende kendimi balkona atıp imdat polis diye bağırdım mehtap bana polisi karıştırmayalım seni buraya işlem yapmak için çağırdım diyip sedyeye aldı 1 ay beklenip yapılması gereken işlemi 10 gün ara ile yaptığı için ciddi zararlar verdi bende kendini dernek başkanları olan bekir yiğittürke şikayete gittim oda bana şahsın camlarını kırmamı eşime dövdürmemi söyleyerek beni ona zarar vermem için beni tetikledi ve ben şahsı sikayet edeceğimi söyleyince oda beni tehdit etti. mehtabın yanında çalışan elemanıda verdiği ifadesinde mehtap hanım bu işi bilmiyordu gevher hanımın ısrarı üzerine yaptı dedi ben tehdit ve hakarete uğradım adil yargılanmadığım içinde çeza aldım bilmiyorsunda bu işi ankaranın nezih semtlerinden birinde nasıl dükkan işletiyorsun
 
Üst