Kaş Kalınlaştırmak İçin

Kaş Kalınlaştırmak İçin
kaş kalınlaştırma yöntemleri
kaş kalınlaştırma
kaş kalınlaştırma teknikleriBu sene bildiğiniz gibi kalın kaşlar yine moda melekler :) Şunun şürasında birkaç sene öncesine kadar ince kaşlar moda diye yolduğunuz caanım kaşlarınız muhtemelen artık küsmüş, eskisi gibi çıkmıyordur. :D:D O halde ne yapacaksınız? Tabi ki yazımızı okuyacak, ve verdiğimiz önerileri dikkate alacaksınız :tik:

Kaşınızı kalınlaştırmak istiyorsanız kılın büyüme sürecine göre 1 ay boyunca kaşlarınıza dokunmamalısınız.
Bu süreç içerisinde kaşlarınız dağınık şekilde olacağı için tabiki hoş bir görüntü olmaz bu yüzden kalemle doldurarak şeklini düzgünleştirmeye çalışabilirsiniz.
Sonrasında dağınık duran kılları altlarından şekillendirerek kalın bir hale getirebilirsiniz. Kalın kaş şeklini yüz şekli büyük olanlar tercih etmelidir.
Çok kalın kaş yaşlı gösterir bu yüzden orta kalınlıkla kalın kaş şeklini tercih edin. Kalın kaş modeli yüz tipi iri olanların tercih sebebi olmalıdır


Ayrıca dolgun kaşlara sahip olmak için bitkisel tarifimiz;
1 limon suyu
1 servi kozalağı
5 adet kuru lavanta çiçeği
5 adet çam tomurcuğu
1 parça biberiye

servi kozalağı havanda dövüldükten sonra tüm malzeme 1 litre suya konur ve kaynatılır.Elde edilen su süzülerek bir şişeye alınır.Bu karışımla kaşları günde birkez yıkamak koyu renkli ve dolgun olmalarına yardım eder.
 
Üst