kaş yapısına göre karekter tahlili

M

Misafir

Forum Okuru
kaş yapısına göre karekter tahlili
el yapısına göre kişilik kaş yapısı karakter kaş yapisi ve kişilik bilgileri
Kaşlarını cımbızla yolup kalemle şekillendiren kimseler, bir anlamda karakterlerinin en kuvvetli göstergelerinden birini de ortadan kaldırıyorlar.
- Kaşlarınız birbirine çok yakınsa: Konsantrasyonunuz çok güçlü; duygusal anlamda da heyecanı simgeliyor, sevdiklerinizi kıskanıyorsunuz. demektir. Ancak öte yandan, kaşları birbirine çok yakın olan insanların karakterleri ekseriyetle şüphelidir. Bu gibi kimselerin samimiyetten uzak, hilebaz oldukları var sayılıyor.
- Kaşlarınız birbirinden uzaksa: Rahat bir kişiliğiniz var çok kolay hayal alemine dalıyorsunuz. Yakın ilişkileri sevmiyorsunuz. Bir insanın kaşları birbirinden ne kadar uzak olursa, karakterinin de o derece dürüst ve açık olduğuna inanılıyor.,
- Kaşlarınız yay gibiyse: Kontrol altına giremeyecek bir yapınız var. İnsanlar sizi anlamakta zorluk çekiyor. Duygusal anlamda da kendinizi ifade etmekte zorlanıyorsunuz.

- Kaşlarınız hafif yuvarlatılmışsa: Duygusal bir kişisiniz ama zaman içinde karşılaştıklarınız sizi savunmaya da önem veren biri konumuna getirmiş. İlişki kurmakta zorlanıyorsunuz. Geçirdiğiniz zor anlar sizi daha güçlü biri yapıyor.

- Kaşlarınız aşağıya doğruysa: Kendinizden emin değilsiniz, pesimist bir yapınız var, üstelik rahatsızsınız. Dolayısıyla hemen hemen hiçbir şeyden mutlu olmuyorsunuz.

Kalkık kavisli kaşlar zayıf karakter ve kararsızlık işaretidir.

Gözlere yakın kavissiz kaşlar ise azim ve karakter kuvvetinin göstergesi sayılır.

Kalın, düz kaşları olan bir insan pratik ve azimkar olduğu için aklına koyduğunu yapar.

Dağınık veya çalı gibi kaşlar çok değişken ruh halinin delilidir.

Dağınık kaşlı insanlar pek zeki olurlar ve zekalarının parlaklığıyla başkalarına tesir ederler.
 
Geri
Üst