Kasıklarım ağrıyor ben hamile miyim acaba kızlar

elifnurefşan

Yeni Üye
Üye
Kasıklarım ağrıyor ben hamile miyim acaba kızlar
kasıklarım ağrıyo hamilemiyim kasıklarım ağrıyor hamilemiyim kasiklarim agriyor karnım ağrıyor karnım şiş
merhabalar benim adetim 5 gün gecikti ama sanki her an hastalancakmışım gibi karnım şiş ve kasıklarım ağrıyor yemek yedikten sonra ağzımda garip bir tat kalıyor hamilelikle bir bağlantısı var mı ki 18 aylık da bir oğlum var emziriyorum hamileysem sütten kesmelimiyim test yapsam şimdi belli olur mu ki

merhabalar benim adetim 5 gün gecikti ama sanki her an hastalancakmışım gibi karnım şiş ve kasıklarım ağrıyor yemek yedikten sonra ağzımda garip bir tat kalıyor hamilelikle bir bağlantısı var mı ki 18 aylık da bir oğlum var emziriyorum hamileysem sütten kesmelimiyim test yapsam şimdi belli olur mu ki

Kesinlikle hamilesindir canim.. agzinda hissettigin tad metal tadidir..bebegini sutten kesmene gerek yok o istedigi surece emzirebilirsin.. hicbir zarari yok:)

Canım sen beni dinlersen kan testi yaptır çünkü çok düşük ihtimal de olsa idrar testleri yanılabiliyor kesin sonuç kan testinde çıkar tatlım

doktor

Canım sen beni dinlersen kan testi yaptır çünkü çok düşük ihtimal de olsa idrar testleri yanılabiliyor kesin sonuç kan testinde çıkar tatlım

doktora gittim stresten üzüntüden olur böyle gecşkmeler dedi 6 günlük gecikme bana sorarsan bekliyelim biraz daha dedi kan tahlili için yarın vercem kan sonucuna da bayramdan sonra bakcakmış.
böyle an an gelişmeleri yazıyorum ama benim yaşadıklarım aynısı yaşayanlar vardır die belki benim gibi hamile olduğunu zannedenler açısından nese hayırlısı bakalım görelim mevla neyler neylerse güzel eyler,Allah anneliği hakkıyla yerine getirebişecekherkeseanneliği tattırsın inş.

kesinlikle emdiremezsin,bütün vitaminler emdirince gider,karnındaki bebek nasıl beslenecek,doktorada sor aynısını söler.

Geri