kasıklarım ağrıyor dokunamıyorum acaba hamilelik var mı

Slmsmh

Yeni Üye
Üye
kasıklarım ağrıyor dokunamıyorum acaba hamilelik var mı
Geçen ay hamile kalamadım. Farkında olmadan düşük olabilir dediler. Bu ayda bu yaşıma kadar ilk kez göğüs uçlarım sızlıyor dokunamıyorum, kasık ağrım çok şiddetli ve bacaklarıma vuruyor. Sizce neden ?

Öncelikle selamlar, Lütfen sorularınızın başlığını uygun şekilde, insanların anlayabileceği şekilde açınız. Sadece Neden yazmak pek yeterli değil. Gelelim sorunuza bunu cevaplayabilmemiz adına en son ne zaman adet oldunuz, ilişki ne zaman yaşadınız gibi soruları cevaplamanız gerekiyor. Belirtiler gebelik gibi dursa da çoğu zaman kişiler psikolojik olarak hamilelik düşündüklerinden dolayı bu belirtileri yaşadığını zannedebiliyor. Saygılar.

En son Aralık 14 te adet oldum 1 hafta sürdü ve Aralık 21 - 25-26 ve 29 da ilişki yaşadık. Heyecanıma verin :) bundan sonra konu başlıklarını yazarken dikkatli olurum :) teşekkür ederim:)

En son Aralık 14 te adet oldum 1 hafta sürdü ve Aralık 21 - 25-26 ve 29 da ilişki yaşadık. Heyecanıma verin :) bundan sonra konu başlıklarını yazarken dikkatli olurum :) teşekkür ederim:)

Tarihlere baktığımızda muhtemelen hamilelik olabilir gibi görünüyor. Zira siz de yumurtlama günlerinde birliktelik yaşamışsınız. Belirtiler örtüşüyor e güzel haberi neden almayasınız :) Adete 3 gün kala test yapın sonucu merak ettim bende :)

Tarihlere baktığımızda muhtemelen hamilelik olabilir gibi görünüyor. Zira siz de yumurtlama günlerinde birliktelik yaşamışsınız. Belirtiler örtüşüyor e güzel haberi neden almayasınız :) Adete 3 gün kala test yapın sonucu merak ettim bende :)

Ayy inşallah bu ay olur :) Tamam öyle yapar inşallah güzel haberi hemen yazarım :)

Geri